Спецпризначенці в ООС розробляють сценарій контакту з бойовиками при їх виявленні

04.03.2019
Спецпризначенці в ООС розробляють сценарій контакту з бойовиками при їх виявленні

Воїни спецпризначенці, які виконують завдання в районі проведення операції Об'єднаних Сил продовжують вдосконалювати систему своєї підготовки. На тренуваннях спецпризначенців в ООС побував і наш спеціальний кореспондент Віктор Ануфрієв.

 

 

Дії цих чоловіків абсолютно непередбачувані, адже вони розробляють сценарій можливого контакту з бойовиками уже при безпосередньому їх виявленні. Воїни тренуються діяти як командою, так і невеличкими групами та навіть індивідуально. Будь-яка їхня робота обов’язково містить елементи інженерно-саперної справи, тактичної медицини, орієнтування на місцевості, маскування, радіозв’язку, захоплення та конвоювання полонених. І звісно вогнева підготовка, з якою спецпризначенці практично не розлучаються. Як повідомив командир підрозділу кожен чоловік, який у них проходить службу знається практично на всій зброї вітчизняного та іноземного виробництва.

Секретів конкретної підготовки воїнів спецпризначення розкривати не буду, але можу сказати, що всі мають величезний бойовий досвід, і раніше вони тренувались із колегами зі збройних сил провідних країн світу. Тому  хочу сказати, що ці хлопці готові виконати надскладні завдання в будь-яку пору року, вдень чи вночі на будь-яких ділянках Операції Об’єднаних сил.

Разом з тим скажу, що в районі проведення операції ОС також постійно проходять тренування та навчання й інших родів військ, аби підтримувати належний рівень бойової готовності та в разі агресивних дій російського окупанта дати жорстку адекватну відповідь.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток