Зараз в ефірі:

ССО - не продукт масового виробництва. Хто ж вони?

29.07.2017
ССО - не продукт масового виробництва. Хто ж вони?

Команда військового радіо “Армія FМ” вітає військовослужбовців з Днем Сил спеціальних операцій Збройних сил України! Бажаємо вам і вашим родинам сил, наснаги, міцних нервів, бойового настрою та перемоги України.

Сили спеціальних операцій -  наймолодший та найсучасніший рід Збройних Сил України. Вони, як кажуть, військова еліта держави! Трохи розповімо вам, що ж таке ССО і чому так тяжко сюди вступити. 

Початок офіційного створення Сил спеціальних операцій в лавах ЗСУ  у 2007 році.  Анексія Криму та збройний конфлікт на Донбасі прискорили виокремлення підрозділу у структуру, яка підпорядковується безпосередньо Міністерству оборони України. Таким чином вже у 2016 році Законом було визначено Сили спеціальних операцій як окремий рід військ Збройних Сил України. 
5 січня 2016 року Міністр оборони призначив командувачем Управління Сил спеціальних операцій (ССО) генерал-майора Ігоря Луньова, який раніше був першим заступником командувача Високомобільних десантних військ.

Сили спеціальних операцій – багатофункціональний підрозділ. До їхніх основних завдань входить  захист життя громадян та об’єктів держвласності за межами України, участь у боротьбі з незаконним обігом зброї та наркотиків, заходи правового режиму воєнного і надзвичайного стану, військові інформаційно-психологічні операції, організація та підтримання дій руху опору, боротьба з тероризмом і піратством, безпека морського судноплавства України і  міжнародне військове співробітництво.

Вимоги відбору на курс спецпризначенців надзвичайно високі, адже принципи підготовки визначені інструкцією розробленою в ССО США, згідно з вимогами НАТО. Тому лише 10% кандидатів проходять курс спецпідготовки до кінця. У нові спецпідрозділи потрапляють високомотивовані, стресостійкі, мотивовані та досвідчені військові.

Гляньте хоча би на етапи фізичної підготовки:

Тіло повинно пройти 3 етапи: зміцнення, вдосконалення та витримка.
1 етап Триває близько 2-х тижнів - період подолання болю та відновлення тіла.
2 етап Ефективніше функціонування тіла та досягнення максимального рівня продуктивності.
3 етап Підтримка фізичної підготовленості. Необхідно продовжувати робити вправи з тією ж інтенсивністю для підтримання досягнутого рівня.

Наші спецпризначенці здійснюють рейди та беруть участь у сучасних бойових діях, виконують психологічні операції, здобувають розвідувальну інформацію, ведуть роботу з місцевим населенням, створюють агентурні мережі, евакуюють заручників та полонених, проводять антитерористичні операції.

В українських спецпризначенців є можливість обмінюватись досвідом з колегами під час спеціальних багатонаціональних навчань за стандартами НАТО. Тільки у травні завершились пройшли навчання у Литві, за сценарієм протидії гібридним загрозам з боку країни-агресора з урахуванням геополітичних змін в регіоні за останні роки, разом з литовськими та грузинськими силами спеціальних операцій. 

Нам завжди є чого повчитися у іноземний колег, як і їм у нас. Тому пропонуємо ознайомитися з основними принципами сил спеціальних операцій США: 
•    люди завжди важливіші за «залізо»;
•    ССО не продукт масового виробництва;
•    якість краща за кількість;
•    компетентні ССО не ті, які створюються тоді, коли подія вже трапилася.

Хочеш стати обраним? ТУТ підкажуть, як це зробити. 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток