СТАРТУВАВ ДРУГИЙ ЕТАП ЗВЕДЕННЯ ГУРТОЖИТКІВ НА ЛЬВІВЩИНІ

09.08.2018
СТАРТУВАВ ДРУГИЙ ЕТАП ЗВЕДЕННЯ ГУРТОЖИТКІВ НА ЛЬВІВЩИНІ

Триває найбільше будівництво для військовослужбовців - 184 житлових комплексів. Масштаби робіт, які зараз проводяться у Збройних Силах найбільші за всі роки незалежності України. Частина цієї програми - будівництво  гуртожитків для контрактників на Львівщині в селі Старичі.

Деталі розповів наш кореспондент Олексій Мазурін.

«Увага суспільства до програми будівництва, яке цьогоріч розпочало військове відомство справді величезна. Скептики проекту дивуються, що все відбувається згідно графіків, військові вже очікують отримати нове житло, будівельники доводять свою спроможність якісно і швидко виконувати роботи.

І окрім того, що таке будівництво вирішує житлові питання армії, воно подекуди, змінює і ритм життя цивільних міст та сіл. Так, наприклад відбувається на  Львівщині в селі Старичі, біля якого розкинувся Яворівський полігон. У травні в Саричах почали зведення перших 4 із 8 гуртожитків для контрактників. Сьогодні, коли ці будівлі майже завершено, розпочався другий етап будівництва – зводяться стіни наступних 4 будівель. Взагалі тут, розмістяться 1000 контрактників – тобто кожен гуртожиток вміщатиме 125 осіб.

Це будуть гуртожитки покращеного планування спеціально під них вже замовлені меблі, ортопедичні матраци для ліжок, для військових тут  будуть кухні із сучасною вбудованою технікою – плитами, холодильниками, мікрохвильовками, банно-пральний комбінат. Все для комфортного життя та відпочинку після служби», - розповів Олексій Мазурін.

Варто уточнити, що поруч із Старичами Яворівський полігон - найбільший навчальний центр в Європі. Тут бувають дні, коли одночасно у полях тренуються більше 10 тисяч військовослужбовців з танками, артилерією, армійською авіацією. Злагоджуються, тренуються із інструкторами НАТО, курсанти вчаться на техніці. 

Перше новосілля для контрактників Яворівщини планується у жовтні. А 4 будинки другої черги здадуть в експлуатацію до кінця року.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток