Степан Полторак перевірив хід будівництва гуртожитків для десантників

Степан Полторак перевірив хід будівництва гуртожитків для десантників

Сьогодні, 01 липня, в рамках робочої поїздки на Львівщину Міністр оборони України Степан Полторак перевірив хід будівництва гуртожитків поліпшеного планування та об’єктів військової інфраструктури. Докладніше розповість військовий журналіст Анатолій Стельмах.

 

 

Під час роботи у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді Десантно-штурмових військ Збройних Сил України глава вітчизняного оборонного відомства поклав квіти до пам'ятника загиблим воїнам-десантникам, які віддали своє життя, захищаючи Україну від російського агресора. Він оглянув будівництво гуртожитків, які будуються для військовослужбовців бригади. За договорами підряду для львівських десантників зводяться два таких гуртожитки на суму близько 16 мільйонів гривень кожен. Будівельні роботи тривають за графіком.

На сьогодні готовність однієї будівлі складає 92%, другої — 75%. Орієнтовні терміни завершення їхнього будівництва до 10 липня та середини липня поточного року відповідно. Окрім цього у військовій частині цього року розпочато капітальний ремонт їдальні. Для виконання робіт на цьому об’єкті укладено договір підряду на суму близько 22 млн. гривень. Завершення капітального ремонту їдальні запланований на липень наступного року.

Під час перебування у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді ДШВ ЗС України Міністр оборони України Степан Полторак поспілкувався і з особовим складом. Він повідомив присутніх про перспективи соціального захисту військовослужбовців ЗС України, зокрема у забезпеченні їх як службовим так і постійним житлом. Степан Полторак подякував львівським десантникам за самовідданість у захисті суверенітету нашої держави й вручив відомчі відзнаки, цінні подарунки та грошові премії кращим військовослужбовцям бригади. Також очільник оборонного відомства вручив відзнаки Міністерства оборони України матерям та дружинам загиблих воїнів.