Столиця зупиняє пільговий проїзд за посвідченням УБД

10.06.2020
Столиця зупиняє пільговий проїзд за посвідченням УБД

Вже з першого липня цього року усі пільговики зможуть користуватись муніципальним транспортом тільки за наявності електронного квитка. Як його отримати та які документи потрібні, читайте далі.

 

 

 

 

 

Як повідомили в Міністерстві оборони України, громадяни пільгової категорії, які проживають або працюють у столиці, можуть отримати безоплатний електронний квиток – «Картку киянина» відповідно до чинного законодавства. Мешканці столиці, що мають пільги з міського бюджету, картку отримають безкоштовно!

«Картка киянина» – це багатофункціональний електронний платіжний засіб - будь-якої форми та на будь-якому носії, який містить персональні дані та дає змогу ідентифікувати власника картки, - за допомогою якого надаються пільги, доплати, допомоги, компенсації, сервіси, послуги та знижки його утримувачам на території міста Києва.

Якщо у вас є право на пільговий проїзд, але немає «Картки киянина», то після 1 липня вам потрібно оформити такий електронний документ або придбати електронний квиток у місцях його продажу.

Перелік документів для отримання:

- паспорт громадянина України або документ, який його замінює;

- довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контрольний орган і мають позначку в паспорті);

- документи, що підтверджують право на отримання муніципальної картки «Картка киянина» (учнівський чи студентський квиток, довідка з місця роботи тощо);

- посвідчення, що дає право на пільги, доплати, допомоги, компенсації (якщо таке є);

- довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, видана відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» (якщо така є).

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток