Стратегічна ініціатива «Допомога Схід»: Об’єднані сили у суспільному значенні – це патріоти, об'єднані у конкретних справах задля Перемоги

15.04.2019
Стратегічна ініціатива «Допомога Схід»: Об’єднані сили у суспільному значенні – це патріоти, об'єднані у конкретних справах задля Перемоги

Сьогодні, Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв провів робочу зустріч із Діаною Дольс, відомим французьким волонтером, керівником гуманітарного проекту Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна», яка від початку ООС бере активну участь у стратегічній ініціативі «Допомога Схід».

 


На зустрічі були обговорені результати роботи з надання гуманітарної допомоги медичним закладам, що знаходяться у зоні відповідальності Командування об’єднаних сил, намічено реальні перспективи.
Завдяки злагодженій та ретельно спланованій співпраці із Асоціацією «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» та за дієвої підтримки українських транспортників – Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України від початку  ООС до 28 медичних та геріатричних закладів, лікарень, амбулаторій передано медичне обладнання, меблі, протези, гігієнічні засоби, одяг для лікарів, інвалідні возики та інші необхідні лікарям та хворим речі на суму понад 5,8 мільйонів гривень.


Це Мар’їнська центральна районна лікарня, Нижнянський обласний психоневрологічний інтернат, Теплівський обласний психоневрологічний інтернат, Луганська обласна клінічна лікарня, Кремінський обласний будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, Краматорський міський онкодиспансер, Гірська центральна районна лікарня (Попаснянський район), Світлодарська центральна районна лікарня, Краматорський пологовий будинок та інші.
Гуманітарна допомога медичного призначення на сумку понад 1,2 млн. грн. передана до військових мобільних госпіталів Об’єднаних сил.


Генерал-лейтенант Сергій Наєв не вперше зустрічається із французькою волонтеркою. Перша зустріч відбулася ще у 2016 році.
"Стратегічна ініціатива «Допомога Схід» – яскравий  приклад об’єднання патріотичних сил заради перемоги. Сьогодні ми на конкретних прикладах бачимо, що події на сході України не залишають байдужими ні українське суспільство, ні міжнародну спільноту. Саме тому до наших зусиль приєднуються свідомі українці та представники міжнародних гуманітарних організацій", - наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток