Строковики-десантники готуються до виконання стрибків з парашутом

19.06.2019
Строковики-десантники готуються до виконання стрибків з парашутом

Військовослужбовці строкової служби, які нещодавно поповнили лави 80 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, завершують курс повітрянодесантної підготовки. Про це повідомляє прес-служба бригади.

 

 

Найближчим часом, строковики-десантники здійснять свій перший ознайомчий стрибок з парашутом.

Протягом двох тижнів, молоді воїни опановували теоретичну та практичну складову повітрянодесантної підготовки. Зокрема, молоді десантники вивчали матеріальну частину людських десантних парашутних систем, їхні технічні характеристики, здійснювали укладку основного та запасного парашутів.

На тренажерах повітрянодесантного комплексу, строковики відпрацьовували дії парашутиста на борту повітряного судна, дії в повітрі та під час приземлення.

— В ході занять з повітрянодесантної підготовки, належна увага приділяється кожному військовослужбовцю. Строковики проявляють неабиякий інтерес, та з нетерпінням чекають перших у своєму житті стрибків з парашутом, — повідомив заступник командира 80 окремої десантно-штурмової бригади з повітрянодесантної підготовки підполковник Сергій Жура.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток