Студенти львівських коледжів флешмобом підтримали полонених українських моряків

03.12.2018
Студенти львівських коледжів флешмобом підтримали полонених українських моряків

У Львові більше сотні студентів з різних навчальних закладів обласного центру ініціювали флешмоб до Дня Збройних Сил України на підтримку захоплених в полон українських моряків. Акцію учасники назвали «Пишаємось нашими захисниками. Своїх не зрікаємось».

Про це повідомив кореспондент Армія fm Віктор Ануфрієв.

«Автор такого задуму – звичайний львівський вчитель місцевого коледжу будівництва з предмету «Захист Вітчизни» підполковник Анатолій Шевчук. Він же й звернувся разом зі своїми учнями до колег з інших професійно-технічних  закладів  освіти підтримати наше військо у досить складний час та підтримати разом з тим і наших військових моряків, котрі були ув’язнені росіянами під час подій у Керченській протоці. Відтак  в одному із закладів зібралися студенти з плакатами в руках із гаслами підтримки наших моряків, виконали гімн нової армії пісню «Зродились ми великої години» – розповів Віктор Ануфрієв.

Загалом, флешмоб у підтримку українського війська та військових моряків має об’єднати близько 40 закладів професійно-технічної  освіти Львівської області. Ініціатори флешмобу запрошують студентів з інших областей також долучатися до ініціативи та підтримати українських захисників!

Нагадаємо, 25 листопада прикордонні кораблі Російської Федерації здійснили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід з порту Одеса в порт Маріуполь. Вони обстріляли і захопили в полон три українські кораблі в Керченській протоці: два малі броньовані артилерійські катери «Нікополь», «Бердянськ» і буксир «Яни Капу» та 24 моряка.

Підконтрольні Росії «суди» в окупованому Криму заарештували на два місяці всіх затриманих українських моряків.

В даний час 21 український військовий перебуває в московському СІЗО Лефортово, ще троє поранених - у медчастині ізолятора "Матроська тиша".

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток