Сучасне обладнання для потреб ООС

18.05.2020
Сучасне обладнання для потреб ООС

На Харківщині частинам Збройних Сил України передали сучасні лазне-пральні комплекси. Про це повідомив спеціальний кореспондент Армія ФМ Олег Плаксій.

 

 

 

 

 

 

На території однієї з військових частин представниками заводу виробника були передані 2 мобільних лазне-пральних комплекси підрозділам Збройних Сил. Комплекс розміщено у двох 20-ти футових контейнерах на шасі КРАЗа.

Дані комплекси дозволяють у польових умовах проводити миття особового складу та прання речей. Пропускна здатність лазні – 20 осіб на годину, а в теплу пору року з розгортанням виносних душових 80-100 військовослужбовців»,- зазначив військовий журналіст.

Такі мобільні лазне-пральні комплекси виробляють з 2015 року. За п’ять років до Збройних Сил України поставлено понад 40 одиниць. За словами представників військових частин, комплекси добре себе зарекомендували, можуть експлуатуватися як автономно так і з підключенням до комунікацій, вони надійні, оснащені якісним сучасним обладнанням, мають високі економічні та експлуатаційні показники.

Як повідомив кореспондент, через декілька днів ці комплекси надійдуть до району проведення операції об’єднаних сил та почнуть використовуватися за призначенням. Також, протягом 2020 року заплановано поставку ще близько 20 таких комплексів.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток