Зараз в ефірі:

Святкування Дня Державного прапора України

23.08.2018
Святкування Дня Державного прапора України

В Україні проходять урочистості з нагоди святкування Дня Державного Прапора України. Наші кореспонденти повідомляють, які відбуваються заходи в різних куточках країни.

У Львові від самого ранку відбуваються урочистості перед Львівською державною обласною адміністрацією. Піднято державний прапор України. На подію зібралося багато місцям, іноземців, військових, духовенство та громадські активісти.

Окрім традиційного підняття прапору, відбулося урочисте проходження зі стягами України переданими із зони ООС. Також на Личаківському кладовищі, поряд із меморіалу борцям за Волю та Незалежність України, відбудеться панахида та молебень за загиблими з російськими окупантами.

На Сході, у Харкові, святкують 3 події: День Прапора, День міста і День звільнення від нацистських загарбників. Що ж стосується Дня Прапора, цьогоріч подія відбулась креативно та молодіжно. Сьогодні започатковано нову традицію – відмова від помпезних заходів, а влаштовано флеш-моб. Також виступали барабанщиці та байкери.

У флеш-мобі взяли участь близько 500 містян. Вони утворювали державні символи: прапор, тризуб. Харків довів, що це українське місто. Харків – це Україна!

З нагоди Дня Державного Прапора в  Києві, на території Міністерстві оборони відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора. Під виконання Державного Гімну України та салюту зі стрілецької зброї, Державний Прапор України було урочисто піднято на флагштоці перед будівлею Міністерства оборони України.

У Чернігові на День українського прапора відбудеться урочисте відкриття облаштованого зусиллями патріотичної громадськості Чернігова місця загиблих захисників України. Повідомляє наш спецкореспондент Олександр Штупун.

21 серпня на цвинтарі в Яцево було встановлено 28 щогл для прапорів біля могил загиблих воїнів, які загинули в боротьбі з московськими окупантами. Збір коштів тривав з квітня місяця цього року.

23 серпня, об 11.00 рідним і близьким загиблих воїнам передано 25 синьо-жовтих прапорів, які будуть підняті, як символ відданості та жертовності загиблих героїв.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток