"Свою першу пісню я написала у 4 роки", - співачка Ксанті

22.09.2017
"Свою першу пісню я написала у 4 роки", - співачка Ксанті

В гостях на "Армія FM" в програмі "Наживо" побувала співачка Ксанті - проект колаборація, музики, драйву, енергії та вокалу, співачка з Донеччини з грецьким корінням ! А ще Ксанті об'їздила велику кількість військових частин Києва та області з концертами!


Гросс: З чого розпочинається твій день?


Ксанті: Мій день завжди розпочинається з хорошої музики, прогресивної яка качає і дає гарний заряд бадьорості на весь день.


Гросс: Сьогодні в ранковому шоу говорили про старість, а ти вже знаєш чим плануєш займатися на старості?


Ксанті: Я думаю що в мене буде велика родина, завдяки цьому буде чим зайнятися, а ще буду насолоджуватися життям.

Гросс: Ким мріяла стати в дитинстві?

Ксанті: З самого дитинства я знала, що хочу бути співачкою, я завжди мріяла про сцену, писала свою музику, завжди хотілось реалізувати себе як успішну вокалістку, яка сама пише музику. А в чотири роки я вже написала свою першу пісню, яку співала мамі.

Гросс: Чим ще займаєшся окрім співу?

Ксанті: Я ще аспірантка університету, скоро буду захищати десиртацію.

Гросс: На яку тему дисертація?

Ксанті: Економічна ефективність повної переробки сміття! Я займаюсь моделюванням по переробці саме сміття, так як це завжди актуальна тема на мою думку. Взагалі економічна кібернетика це ще одна моя стихія.

А ще Ксанті заспівала у рубриці "Наживо" заспівала гімн України і шматочок пісні на грецькій мові. Ксанті має в своєму арсеналі 20 власних пісень і три відео роботи, які активно транслюються на музичних каналах України.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток