Зараз в ефірі:

Святкова акції Командування ООС «Різдвяний караван казок»

07.01.2022
Святкова акції Командування ООС «Різдвяний караван казок»

Командування об’єднаних сил ЗСУ продовжує вітати дітей із новорічними та різдвяними святами у населених пунктах наближених до лінії зіткнення на сході України. У період 11-15 січня 2022 року за сприяння командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва на Донбасі  проводиться святкова акція під назвою: «Різдвяний караван казок».  Провідний месидж святкової акції залишається незмінним: «Із турботою про майбутнє». 

 

Акція проводиться в рамках  національного мистецького проєкту “ARTПЕРЕМИР’Я”. До проведення заходів залучається лауреат національної театральної премії «GRA» — Чернігівський обласний театр ляльок ім. О. Довженко із музичною казкою «Зимові пригоди крукоруків».

Головними гостями на святкових заходах та театральних виставах стануть діти особливих категорій — сиріти, інваліди, діти з особливими потребами та діти із соціально незахищених родин та родин переселенців (внутрішньо переміщених осіб). Перлиною святкових заходів будуть виступи артистів та вітання дітей-сиріт та дітей з особливими потребами у соляних печерах м. Соледар на Донеччині на глибіні 288 метрів під землею.

У ході святкових заходів 3000 маленьких українців з прифронтових населених пунктів Мар’їнка, Попасна, Гірське, Новомихайлівка, Новолуганське, Світлодарськ, Парасковіївське, Миронівський, Красногорівка та інших долучаться до свята. Діти побувають на святкових виставах, долучаться до дива театрального мистецтва та отримають від військових солодкі подарунки. 

Керівник проєкту — офіцер командування об’єднаних сил ЗСУ, письменник Борис Кутовий. Художній керівник та куратор проєкту — відомий театральний діяч Максим Добролюбов. 

Святкова акція «Різдвяний караван казок» проводиться за підтримки Корпорації «АТБ», Національної мережі «Стіл & Стілець», Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України АсМАП України, ПрАТ «Дніпропетровський комбінат харчових концентратів», ДП «Артемсіль», ГО «Східна платформа». Підтримку у проведенні заходів надають державні та військово-цивільні адміністрації. 

Довідково: 

Національний проєкт «АРТПЕРЕМИР`Я» заснований за ініціативи та сприяння командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва й успішно впроваджується вже п'ятий рік поспіль. За період дії проєкту організовано та проведено більш ніж 57 виступів найкращих артистів та театральних колективів на яких побувало майже  17 тисяч 500 «дітей війни» та глядачів дорослого віку. Керівником проєкту є офіцер командування об’єднаних сил ЗСУ, письменник Борис Кутовий. Художній керівник та куратор проєкту   режисер та продюсер Максим Добролюбов. 

У грудні 2021 року на Донбасі командуванням ОС ЗСУ проводилася  святкова акція для дітей «Дива Святого Миколая». У ході святкових заходів більш ніж 2500 маленьких українців з 21 прифронтового населеного пункту вже побували на святкових театральних виставах та отримали від Святого Миколая та українських військових солодкі подарунки.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток