Танкове поповнення у лавах ЗСУ!

27.03.2020
Танкове поповнення у лавах ЗСУ!

У Харкові для потреб Збройних Сил України передано 13 відремонтованих танків. На врученні також був наш спеціальний кореспондент Олег Плаксій.

 

 

 

 

 

 

Як повідомив військовий журналіст, Харківський бронетанковий завод передав військовим 10 танків Т-80БВ та 3 танки Т-64БВ зразка 2017 року. Всього ж на теперішній час "Харківський бронетанковий завод" виготовив 250 модернізованих бойових машин.

Модернізований фахівцями ХБТЗ танк Т-64БВ зразка 2017 року є основною бойовою машиною бронетанкових підрозділів Збройних Сил та відмінно показав себе у боях окупантами на Сході України.

«Під час модернізації він отримав розширені бойові можливості за рахунок тепловізійного прицілу, нового вдосконаленого динамічного захисту, нової цифрової радіостанції та сучасних нічних приладів спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління, а також ряду інших модифікацій», зазначив Олег Плаксій. 

Він також зауважив, що модернізований  танк Т-80БВ, отримав аналогічні покращення. Нова система навігації дозволяє у режимі "онлайн" обмінюватись надійно зашифрованими даними про місцезнаходження кожної машини на всіх ланках управління, від командиру взводу, до керівництва всією бойовою операцією. Новий динамічний захист значно посилює рівень захищеності бойової машини і ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу "ударне ядро". При цьому встановлюється він у штатні контейнери динамічного захисту.

Прицільний комплекс навідника з інтегрованим тепловізором забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби, та за будь-яких погодних умов, без застосування інфрачервоних прожекторів.

Система інформаційного сповіщення аварійної ситуації сигналізує про аварійну ситуацію у системах танку ще до виходу їх з ладу, і тим самим дозволяє своєчасно вжити відповідних заходів.

Телевізійна система спостереження за навколишнім середовищем дозволяє екіпажу спостерігати за навколишнім середовищем на інтегрованому моніторі та ефективно виконувати маневри.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток