Тепер ти в Армії: як обрати бронежилет

Тепер ти в Армії: як обрати бронежилет

Здоров, воїни! При слові “наряд” ви не думаєте про сукню, а чомусь напружуєтесь та чекаєте на чергову порцію роботи? Вам зовсім не смішно у цирку і при слові “гази” ви не згадуєте шкільний курс хімії, а пригадуєте як вдягти протигаз? Тоді ви знаєте що таке Армія. Ця передача створена для вас, моє ім’я Данило Іщенко і авторська “Тепер ти в Армії”! 

На відміну від початку конфлікту на сході, тепер немає проблем із індивідуальними засобами захисту. Не пройшло і чотирьох років війни, як бронежилетами та захисними шоломами почали оснащувати всіх військових, що залучаються до бойових операцій. Темп три тисячі або вже більш масовий “Корсар-М3м А1 - 6” є основними штатними бронежилетами на озброєнні нашої армії та підрозділів Національної Гвардії. Однак не зважаючи на це, чимало професійних військовиків та бувалих армійців, все ж віддають перевагу власним бронежилетам. Купленим під себе. Тобто під свої специфічні завдання та з урахуванням своїх фізичних особливостей і службових потреб.

У цій програмі, ми розглянемо декілька варіантів броні, яка зможе вам підійти у випадку, якщо ви все ж захочете мати, окрім штатного, ще й власний бронежилет.

Важливою частиною броне плити, є антирикошетне покриття. До семидесяти відсотків поранень воїн, зазвичай, отримує так званим рикошетним, або шрапнельним матеріалом. Зважайте на присутність так званого вороту та плечових вставок. Вони хоч і не містять пластин, але все ж захистять вашу шию та руки від осколків та куль, що можуть зрикошетити від основної захисної плити. У даному випадку, ми розглядали НАТОвський бронік розроблений для піхотинців – штурмовиків.

У будь – якому випадку пам’ятайте – броня на вашому тілі не є панацеєю. Вона не врятує вас від кулеметної черги впритул та від великих осколків “Града”. Головною запорукою вашого, довгого, життя на війні може бути лиш гострий розум. Уміння швидко копати укриття, бігати до бліндажа перед початком арт нальоту, швидко змінювати позицію та приймати оперативні і виправдані рішення.

І на завершення військова мудрість. “ Армія - це люди, зібрані в одному місці з єдиною метою: виправляти помилки дипломатів.”

Хай вам щастить! Бережіть себе та Україну!

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm