Тепер ти в Армії: як вберегтись від застуди

13.09.2017
Тепер ти в Армії: як вберегтись від застуди

З вами програма “Тепер ти в Армії”. Данило Іщенко розкаже Вам про непрості речі простими словами

Багато хто з нас любить осінь. Яскраві кольори дерев, пора романтики та похмурої погоди. Однак, все має дві сторони медалі. Осінь не тільки романтична пора, але і початок не дуже приємних процесів. Хвороби, а саме грип та різні застуди завзято липнуть до більшості людей. Але ми з Вами військові. Тому хворіти нам просто ніколи. Сьогодні, ми спробуємо дізнатися як уберегти себе від гострих респіраторних захворювань та грипу за складних погодних умов. Ця інформація буде особливо доречною для тих воїнів, що перебувають на сході в АТО, чи взагалі за умов так званого “поля”.

Найперша небезпека, що вже чатує на Вас із початком так званого сезону дощів – переохолодження організму. Саме від вологи та інтенсивного вітру ми можемо зазвичай застудитися. 

Наприклад, така проста річ як мед не псується. Тобто одну не велику банку ви можете зберігати навіть за вкрай екстремальних умов не хвилюючись, що вона пропаде. Ну, хіба що хтось з ваших товаришів його з’їсть :)

Значну роль грають і приміщення для ночівлі та роботи. Грамотний командир слідкує за тим, аби бліндажі та інші приміщення облаштували сухим і теплим. Однак якщо ви все ж таки відчуваєте, що захворіли – не зволікайте та відразу зверніться за допомогою до медика підрозділу. Пам’ятайте! Від Вас залежить не тільки власне здоров’я але і стан побратимів. Медик обов’язково огляне вас та допоможе.

Багато чого, в тому числі і Ваш стан здоров’я залежить особисто від Вас. Дбайте про своє взуття та одяг. Він повинен регулярно просушуватись та бути за можливості чистим. Не сильно захоплюйтесь вітроволого захисними костюмами. Вони допоможуть при зливі, однак конденсат від тепла що виробляє Ваше тіло так само як і дощ зробить вас мокрим. Періодично просушуйте форму та майте додатковий комплект теплого військового одягу. Всі ці прості речі допоможуть звикнути та пережити наймерзеннішу погоду.

І на завершення військова мудрість. “ Якщо навколо тебе люди, одягнені так само, як ти - це не мода. Це армія, синку!”

Хай Вам щастить!

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток