Тепер ти в Армії: кросфіт

16.10.2017
Тепер ти в Армії: кросфіт

“Тепер ти в Армії” - передача для воїнів, що прагнуть знати більше. Автор -  Данило Іщенко.

Відчуття впевненості у власні фізичні сили знайоме кожному, хто займається спортом чи просто підтримує себе у хорошій формі. У нашому випадку, витривалість та хороша спортивна підготовка може врятувати життя під час бойових дій. Крім того, міцні м’язи та сильні легені саме те, що потрібно при пересуванні в броні. Бронежилетах різного класу, які через значну вагу чимало воїнів просто ненавидить.

Альтернатива старій, радянській системі фізпідготовки, на повну силу, почала впроваджуватися лише нещодавно. Досвід війни на сході змусив армійських ентузіастів шукати нові підходи при підготовці молодих військовиків до бойових умов. Мова йде про кросфіт, змагання з якого набувають справжньої масовості серед бійців АТО.

Тренування з кросфіту просувають і як філософію фізичних вправ, і як змагальний вид спорту; до них входять елементи високоінтенсивного інтервального тренування, важкої атлетики, пауерліфтингу, гімнастики, гирьового спорту, зарядки, та різноманітних спеціалізованих вправ.

Спортсмени у залі на перший погляд виконують найпростіші завдання. Віджимання від полу, присідання зі штангою, підтягування на перекладені. Але все в купі це і є так званий крос фіт. Він покликаний розвивати всі м’язи тіла. Заснований Кросфіт пожежниками та поліцейськими, яким у силу різних життєвих обставин доводиться займатися різними фізичними завданнями. 

Система заснована на чергуванні різних базових вправ з різних видів спорту від важкої атлетики до спортивної гімнастики. Таке тренування під силу далеко не кожному. Динамічні підходи сильно виснажують спортсменів та потребують не аби якої витривалості. Проте, щоб стати кращим у крос фіті, сили та швидкості не достатньо.

Одним з безумовних плюсів цього нового спорту та методу підготовки бійців є його багатофункціональність. 

Комплекс зі звичайного спринту, стрибків зі скакалкою та підтягування набуває все більшої популярності та стає альтернативою залізу в тренажерних залах. Чому? Все дуже просто. Кросфіт працює. Кожне завдання спортсмени виконують за чітко регламентований час. Потім переходять до наступного за принципом безперервного чергування. Від стандартного присідання до не класичного віджимання на руках. Високоінтенсивні та над виснажливі тренування.

Ставати витривалішим завдяки цьому комплексу тренувань можна і за допомогою підручних засобів. Тобто спорт зал, в класичному розумінні приміщення, не такий вже й потрібний для цього.

Тренери переконують, що вже за кілька занять риторика початківця кросфітера переходить від шоку до захоплення. Починається майже безстроковий період прогресу від тренування до тренування.

І на завершення військова мудрість. "Хто хоче насолоджуватися міцним миром, повинен уміти воювати" - Лао-Цзи.

Хай вам щасть! Бережіть себе та Україну!

 

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток