Тепер ти в Армії: стрілецька зброя

26.10.2017
Тепер ти в Армії: стрілецька зброя

Здоров, воїни! Ви прокинулись майже лисим та в компанії таких же як ви персонажів? Вдягнуті однаково, однак вам байдуже на моду? Тоді вітаю Вас ! Ви в армії!

Програму підготував Данило Іщенко. Слухайте у будні о 21.30 на Армія FM!

Зважаючи на те, де ви опинилися, ви явно не відноситесь до розряду пацифістів. Тому така річ як зброя, стала для вас вже звичною. Сьогодні ми поговоримо про деякі зразки стрілецької зброї, що лише нещодавно були прийняті на озброєння нашого війська та окремих підрозділів інших силових структур. Мова йтиме про автомати, гвинтівки та пістолети- кулемети системи балап. На відміну від вже звичних нам АК 74, АКМ, СВД та інших радянських спадків, стволи, які ми умовно назвемо сімейством ФОРТ значно відрізняється від того, що тримав у руках кожний з нас. Звісно, своїм воювати логічніше. Однак ніхто не застрахований, від того що у пориві бою вам доведеться хапатися за те що біде під рукою. Отже почнемо.

Автомат системи Буал Ап від класичної компановки відрізняється на сам перед розміщеннім магазину. Він знаходиться позаду пістолетної рукоятки та спускового гачка. Це дозволило розробникам зменшити довжину зброї та змінити її баланс. Більш детально розказати про штурмові гвинтівки Форт 221 та пістолети – кулемети Форт 224 нам допоможуть спеціалісти полку АЗОВ. Їм одним із перших почали видавати ці зразки.

СИНХРОН № 1 (Азовец)

У випадку з пістолетом – кулеметом Форт 224, на жаль не підійдуть звичайні (дуже поширені на наших складах) пістолетні боєприпаси від Макарова. Ця дорга іграшка споживає парабелумівські дев’яти міліметрові набої. Тому напевно і оснщені ними лише не великі за чисельністю спец. групи. Інша ситуація з Форт 221. Тут вже є де розгулятися. Набої від АК 74 калібру 5,45 якраз те що йому потрібно.

СИНХРОН № 2 (Азовец)

При потребі, фордівську гвинтівку можна перелаштувати під потреби стріця. Наприклад перемикач – запобіжник доволі легко перемістити як на ліву так і на праву сторону. Планка пікатіні та каліматор тут передбачені конструктивно. Хоча і для більш звичних нам калашів прилаштовують ці приємні бонуси. Було б бажання та гроші.

У будь якому разі пам’ятайте – битву виграє не зброя, а люди. Тому в не залежності від того, чим вам доведеться користуватися в бою, головна ваша зброя - ви самі і ваше вміння швидко думати та приймати правильні рішення.

Ви прослухали програму, Тепер ти в Армії на Армія ФМ. І на завершення військова мудрість.

Солдат - це нахабна пика, порожній шлунок і ні грама совісті... все в купі – страшніше за весь блок НАТО

 

Хай Вам щастить! Бережіть себе та Україну!

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток