Тисячі ліжкомісць в ЗСУ розгорнуто для меддопомоги

Тисячі ліжкомісць в ЗСУ розгорнуто для меддопомоги

Про заходи щодо запобігання коронавірусу COVID-19 у військових частинах під час онлайн наради з Президентом України поінформував Командувач Командування Медичних сил ЗСУ генерал-майор Ігор Хоменко.

 

 

 

 

 

«Для надання медичної допомоги у ЗС України є 22 заклади охорони здоров’я на 6 тисяч ліжкомісць та 5 санаторно-курортних закладів на 2,5 тисячі ліжкомісць»,- зазначив Ігор Хоменко.

Також він повідомив, що в районі проведення ООС розгорнуто 4 мобільні госпіталі, а на базі цивільних лікувальних закладів - 11 військово-медичних груп підсилення. У госпіталях наявні 850 інфекційних ліжок та додатково передбачено розгортання ще 800.

Читайте також: ЯКІ ЗАХОДИ ПРОВЕДЕНО В ЗС УКРАЇНИ, АБИ ЗАПОБІГТИ КОРОНАВІРУСУ?

Командувач Медичних сил генерал-майор Ігор Хоменко додав, що у вищих військових навчальних закладах впроваджено режим карантину, військові санаторії готові за потреби прийняти хворих, а у військових частинах розгорнуто 297 ізоляторів на 5800 ліжкомісць. Окрім того, створено резерв із лікарсько-сестринських бригад і санітарного транспорту, а також визначено обсерваційні зони на випадок масового надходження хворих.

Більше читайте в матеріалі: Президент України у форматі відеоконференції провів нараду з керівним складом Міністерства оборони та Збройних Сил України