Тизер реаліті-шоу "Рекрут". Другий тиждень випробування

Тизер реаліті-шоу "Рекрут". Другий тиждень випробування

Слідкуємо за зйомками першого військового реаліті-шоу "Рекрут. Вижити, щоб розповісти"

Військовий кореспондент Олексій Чубашев разом зі знімальною групою проходить усі етапи тренування і відбору новобранців до лав Сил спеціальних операцій. Обличчя солдат закриті, тому наш герой від їхнього імені сам розповідатиме про побут та особливості відбору.

Повірте, це випробування не з легких! Невеликий дайджест за тиждень:

День 5. Понеділок. "Чорний день"

Пише один з операторів: "Нам було боляче дивитись на хлопців. З 5 ранку до обіду - жорстке фізо (фізичні вправи - ред.) Дехто втрачав свідомість. Пощастило з погодою - було прохолодно. Зараз "муштрують" типографію. А це не в кабінеті над картою сидіти!"


День 6. Вівторок. Єднання з природою.

Підйом о 4 ранку. Десятки кілометрів пробіжки та фізо. Через вправи з орієнтування на місцевості новобранці вивчили кожен сантиметр лісу. Працюють без карти, адже на фронті не буде карти, не буде інструктора, не буде другої спроби. 

День 7. Середа. Перший тидень випробувань Олексія Чубашева.

Виїхали на три дні у поле. Чисте повітря, міцний сон, пахощі трав... Але це мрії. На ділі - карта, 25-кілограмовий рюкзак та компас. І нелегке завдання, яке оператори проходять разом із новобранцями.

День 8. Четвер. Орієнтування на місцевості.

Один з принипів ССО - не покинути побратима. Не лише в бойових умовах, а й на тренуваннях. Під час випробуваннях у лісі двоє загубились. Тому усі вирушили на пошуки товаришів. Ніхто не нарікав - усі розуміють важливість допомоги.

День 9. П'ятниця. "Брудний день"

Новобранців відправили тренуватись на суцільне болото. Кожен, хто не може пройти випробування, має можливість подзвонити у дзвін. Знаючи нелюбов Олексія до болота, він косився на дзвін, але мужньо витримав! Зате потім - ТРИ години приємного душу!

Також був обшук. Шукали заборонені речі (ліки, енергетики, телефони тощо). Виносили навіть ліжка з палатки. 

Для розрядки у рекрутів є заняття з образотворчого мистецтва. Щоб не лаятись на тренерів - на них можна намалювати смішну карикатуру. Усі ці пригоди та деталі побачите у жовтні на 5 каналі! А наразі тримаємо за Олексія Чубашева та знімальну групу кулаки!