ТОП – 15 визначень про піхоту

ТОП – 15 визначень про піхоту

 

Армія ФМ зібрала найкращі дописи слухачів військового радіо, що стосуються найбільшого роду військ.

 

 

 

 

 

 

Адам Грек

Піхота - це особливий тип воїна: із мозолів, поту, м’яса й крові, алкоголю, тютюну, хоробрості і довершує це все, звичайно, патріотизм!

Александр Зима

Піхота - це коли братану на день народження даруєш гранату з підписаними побажаннями ...а гранати в цій ротації ви ще не отримували.

Григорий Павленко

Піхота - це коли ти робиш паузу слухати Армія FM і йдеш з побратимами в атаку.

Sergey Kaminskiy

Піхота - це втомлені руки, що стискають холодну сталь старенького автомата.

Піхота - це люди, які завжди проклинають погоду, але в дощ, сніг, туман і спеку ідуть і мовчки роблять свою роботу.

Піхота - це окопний бруд на берцях, жорстке дерев’яне ліжко…

Елена Ясакова

Піхота - це спека, піхота - це дим, що застить нам очі під небом сивим. Піхота-надія, піхота - це сум, що згодом не пройде, залишиться з тим, Хто вижив та вистояв, зміг, переміг. Піхота-це доля, хто встояв, не ліг!..

Олег Сергеевич

Піхота України - м'язи Нації.

Олена Ілюшина

Піхота - вирок ворогам!

hellokittyuaredrunk

Піхота - то вічно замурзані бородаті чорти, які беруть головний удар на себе. Маю честь оберігати їх від ворожої арти. Піхота - основа війська.

crazy_militaru

Піхота - це нескорені піхотинці, які щодня б’ють могутньо та в ціль.

viktor.abi

Піхота – це махра та пил доріг, з присмаком романтики пригод.

vovchak.chuchito

Піхота - це ті, хто робить найбруднішу та найважчу роботу, тримають передок і лають ВСП.

yashablya2018

Піхота - глибокі окопи, брудні чоботи та недоспані ночі. Але! Піхота - це також надійне плече, одна ціль та нічний прорив!

yarmola-denys

Піхота - це напевно один із основних підрозділів на нулі, які вміють робити все: копати, будувати та розбирати, готувати собі поїсти, вічно ремонтувати генератор (техніку ), барижити гільзи та тушняк з сардинами на молоко чи на сало, місити багнюку в окопах та витримувати спеку влітку, спостерігати за ворогом та ходити до нього в гості. Піхота - універсальний підрозділ в ЗСУ.

hardcore_kid_ukraine

Піхота - це літри кави, випиті перед чергуванням вночі, це старенький, але такий рідний автомат, це постійне невдоволення погодою, яке, одначе, не заважає стійко і чесно робити своє діло, це бліндажне дерев'яне ліжко і коти та собаки, яким віддаєш найкращі шматочки. Піхота - це важко, але дуже почесно, це небезпечно, але це справжнє військове братерство, яке скрізь роки об'єднує всіх причетних.

dmitriy95_06

Піхота - це цариця полів, яка впродовж війни утримує агресора і дає відсіч супротивнику...Це моя перша сім’я, в якій я мав честь нести службу...Це хлопці, які йдуть завжди попереду після розвідки і рахуються м’ясом...Але разом вони - це дуже потужний організм, який діє не в залежності своєї частини... Це потужність і опора всього війська...За піхоту!!!Слава їй)))

sam.dobro

Пiхота - це залiзний кулак перемоги!