Топ армійських новин за 10 січня

10.01.2020
Топ армійських новин за 10 січня

Чи зарахують український літак МіГ-29МУ2 до покоління 4+? Російські Кінжали в Криму можуть бути з ядерною начинкою. Науковці США створили невидимий матеріал.

 

 

 

 

 

 

Дослідний зразок модернізованого винищувача МіГ-29МУ2 готують до державних випробувань. На початку 2018 року інформаційне агентство оборонно-промисловий кур’єр повідомляв про модернізацію двадцять дев’яток до покоління 4+. На літак планували встановити ракетно-бомбове озброєння з телевізійними головками наведення. Також на борту мали з’явитися засоби аудіовізуального зв’язку. Їх використання допомагає аналізувати дії пілотів та навчати майбутніх льотчиків.

Офіс Генерального прокурора реорганізував структуру військової прокуратури Об'єднаних сил, створивши відділ для розслідування причин смертей військовослужбовців не в бойовій обстановці. Діяльність цього відділу зосереджена на здійсненні нагляду щодо розслідування злочинів за фактами безповоротних втрат військових за небойових обставин на території проведення ООС. 

СБУ викрила російського провокатора, який за завданням спецслужб РФ створював псевдорадикальні та псевдонаціоналістичні спільноти у соцмережах та месенджерах, аби дестабілізувати ситуацію в Україні. Зокрема такі групи як Українські націонал-патріоти, Верховна Рада 9-го скликання, Правда про АТО і про Майдан, в котрих під виглядом патріотичних закликів зловмисник розміщував провокаційні та маніпулятивні матеріали. Після звернення СБУ до адміністрацій соцмереж діяльність антиукраїнських груп було припинено.

Миколаївські фахівці суднобудування взяли участь у розробці проєкту патрульних катерів для Нідерландів. Корпус кораблів виготовляється з алюмінію, пластику та армованого скловолокна. В конструкції застосовано підводне крило, що знижує спротив води й зменшує витрати пального. Також катери оснащені системою перероблення вихлопних газів, що відповідає найсучаснішим екологічним вимогам.

На військових навчаннях в Криму, росіяни провели випробування надзвукової ракети Кінжал яку можливо оснащувати ядерним зарядом. Перший її запуск був здійснений в кінці грудня. Пуски здійснювали з двомісного, надзвукового, всепогодного винищувача-перехоплювача дальньої дії МіГ-31К.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Американські науковці створили інноваційний квантовий матеріал з оксиду самарію-нікелю, що є невидимим для інфрачервоних детекторів. Тканина, потрапляючи в об’єктив інфрачервоної камери, вводить в оману датчик, відокремлюючи температуру об’єкта від його силуету, що дозволяє зробити предмет невидимим. Якості матеріалу дозволяють приховати військові автомобілі та літаки від сучасних систем спостереження.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток