Топ фактів: ВІКНУ імені Т. Шевченка

Топ фактів: ВІКНУ імені Т. Шевченка

10 фактів про Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка, після яких вам захочеться тут навчатись.

 

 

 

 

 

 

1. ВІКНУ це структурний підрозділ кращого за міжнародними рейтингами Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тому випускники отримують диплом кращого українського вишу.

2. Це єдиний в Україні, навчальний заклад, де готують профільних військових спеціалістів з військового перекладу, воєнної політології, військової журналістики та соціальні комунікації, фінансів та військової економіки, правоохоронної діяльності у Збройних Силах України, цивільно-військових відносин, геоінформаційних систем і технології та зарубіжної воєнної інформації. Тому випускників ВІКНУ можна знайти майже у кожній військовій частині.

3. Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка перший і на сьогоднішній день єдиний військовий вищий навчальний заклад в системі Міністерства оборони України, що залучився до Програми Європейського Союзу Еразмус+; та здійснює обмін курсантами, викладачами, науковцями з військовими вузами країн-членів НАТО.

4. Навчання триває: 4 роки за програмою бакалавр та 1,5 роки - магістратури.

5. У Військовому інституті є можливість досягти високих результатів майже зі всіх видів спорту.

6. Є свій центр протидії дезінформації який створили курсанти Військового інституту.

8. Дипломи випускників інституту за спеціальністю "іноземні мови" вже прирівняні МОНУ до європейського зразка.

9. Єдиний у Збройних Силах України Лінгвістичний цент що забезпечує лінгвістичний супровід в заході міжнародного військового співробітництва ЗСУ на стандарти НАТО знаходиться саме і ВІКНУ.

10. Військовий інститут пишається своїм оркестром, який виконує не тільки військові, але й класичні та сучасні музичні твори.