Зараз в ефірі:

ТОП незвичайної стрілецької зброї

02.12.2020
ТОП незвичайної стрілецької зброї

Серед великої кількості пістолетів, револьверів, які набули широкого розповсюдження, існує стрілецька зброя, яка маловідома та відрізняється від інших незвичайними конструкторськими рішеннями.

 

 

 

 

 

Перстень-револьвер

Ця зброя має вигляд масивної печатки. Та замість печатки на ній кріпиться револьверний барабан на 6, а інколи 7 набоїв. До корпусу він приєднується спеціальною віссю. На 1860-1870-ті роки припадає найбільший пік популярності цікавинки. Центрами виготовлення цих зразків були Бельгія та Франція. Зазвичай використовувались шпилькові патрони. Револьвер зроблено зі сталі. Для його перезаряджання слід зняти барабан. Курок доєднується до вісі персня. Для пострілу його необхідно відвести назад. Він потребує мініатюрного калібру 3,5 міліметра. Зброю використовували для захисту від грабіжників. Вбити з неї навряд чи можна, але при близькому пострілі в обличчя значні пошкодження гарантовані.

Вогнепальна пряжка Маркуса

Німецький конструктор Луїз Маркус під час першої світової війни потрапив у полон. Там в нього виникла ідея розробити приховану зброю. Вийшовши на свободу, він створив пряжку-пістолет. У 1942 році був виготовлений її пробний екземпляр, а серійне виробництво стартувало в 1944-му на велосипедному заводі в місті Лейбніц. Випускалося дві модифікації: двоствольна модель калібру 7,65 мм і чотириствольна - калібру 5,6 мм. Кількість випущених зразків досі невідома. За різною інформацією, від декількох десятків до кількох сотень. Корпус вогнепальної пряжки вироблявся зі сталі, а його складові частини скріплювались гвинтами. Попри значні розміри, носили зразок на штатному офіцерському ремені. Досі не відомо, для кого саме призначався цей пристрій: для офіцерів вищого керівництва чи розвідувальних підрозділів. Адже через конструкцію його можна було застосовувати впритул до ворога або ж для самогубства.

Пістолет космонавта ТП-82

Пістолет ТП-82 почали розробляти, коли космонавти Леонов та Бєляєв приземлилися в Тайзі та кілька діб чекали рятувальників. Надійшов на озброєння в 1986 році. Він входив у спеціальний аварійний набір космонавта. Пістолет виконаний на основі мисливської зброї і має три стволи. Два верхні - гладкоствольні, калібру 12 з половиною міліметрів. А нижній – нарізний, калібру 5,45. Різні позиції курка забезпечували будь-яку послідовність пострілів. Пістолет створений таким чином, що всі три постріли здійснюються однією рукою. Запобіжні засоби захищають зброю від пострілу при падінні чи не закритих стволах. Застосовується за будь-яких погодніх умов. У комплект, крім дробових та нарізних, входять також сигнальні патрони. Приклад являє собою мачете, яке прикрите чохлом.

Ручка Бравермана, що стріляє

Новатором на ниві стрілецької канцелярії став американець Боб Браверман. Своє підприємство він відкрив у 1997 році. Перші екземпляри виявились малоефективні. Зазвичай вони травмували самого стрільця. У ручки Бравермана, на відміну від звичайної вогнепальної, монолітна основа складається з двох частин. У профіль ця зброя нагадує кулькову ручку, а складеною схожа на звичайний пістолет і має довжину лише 107 міліметрів. Це значно полегшує стрільбу. Щоб привести ручку в боєготовність, треба не більше 5 секунд. Калібр зброї створено під американський патрон 22 Магнум. Прицільних пристроїв немає, адже така зброя їх не потребує. Призначена лише для застосування під час фізичного контакту з ворогом.

Розумний пістолет Armatix Ip-1 Smart System

Арматікс Ай-Пі-1 Смарт Систем (Armatix Ip-1 Smart System) розробки однойменної німецької компанії. Побачили новинку вперше на зброярській виставці в Нюрнберзі в 2010 році. Це самозарядний пістолет під малокаліберний патрон 22-Ел-Ар. Він укомплектований електронною системою програмного забезпечення, що відкриває нові можливості для контролю над зброєю. Стріляє Арматікс, якщо перебуває в радіусі дії спеціального годинника і не більше ніж за 25 сантиметрів. Взаємодію пристроїв забезпечують мікросхеми. Розробники використали систему радіочастотної ідентифікації. Вона й відповідає за блокування пістолета. Повного заряду батареї вистачає на 5000 пострілів. Можна також встановлювати модулі для відеоспостереження. Розумний девайс створений на основі пістолета Вальтер Пі-99. Вміст магазина 10 патронів. Вартість такого набору більше 1700 доларів. Проте він був знятий з виробництва. Власники зброї бояться, що такий винахід може призвести до тотальної персоніфікації власників зброї.

Спарений Colt АF2011 A1

Кольт Ей-Еф-2011 Ей-1 (Colt АF2011 A1) створений італійцем Нікола Бандіні та випускається компанією «Арсенал Фає Армз» (Arsenal Firearms) з нержавіючої сталі. Розробка побачила світ у 2012 році. Це перший в світі автоматичний пістолет із двома стволами. Важко впізнати в ньому кольт 1911, на базі якого він і створений. За один постріл Ей-Еф-2011 Ей-1 випускає одночасно дві кулі. Калібр двостольника – 45 Ей-Сі-Пі (11,43 на 23 мм). Заряджається магазином на 16 патронів. Він являє собою два паралельні магазини по 8 патронів кожен. Вистріляти такий подвійний магазин можна всього за 3 секунди. Складові з’єднуються спільною основою і вставляються в руків’я як одне ціле. Приціл розташований між двома стволами. Розробники стверджують, що таким легко завалити бика.

Кишеньковий дробовик

«Хайзер Дефенс» здається мініатюрним пістолетом. Та по факту це дробовик, тільки кишеньковий. Не більший за звичайний смартфон. Вперше був продемонстрований виробниками в 2014 році. Виготовляється з високоякісної сталі, яку планують замінити на титан, щоб знизити вагу. Простий механізм заточений під довгий патрон Кольт калібру 45. Проте в ближньому бою цей малюк легко посперечається з більшими стволами. Єдиний мінус – потрібно перезаряджати після кожного пострілу. В руків’ї є місце для зберігання двох додаткових патронів. До речі, до розробки руків’я залучались навіть досвідчені медичні фахівці. Спеціальний дизайн мінімізує негативний вплив удвічі. Напруга при пострілі припадає на кістку, а не на зв’язки та сухожилля. Під час випробувань відстрілювали 5000 патронів без жодних збоїв. Коштує такий зразок 500 американських доларів.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток