Торецьк готується до святкування 4 річниці звільнення від російських окупантів

Торецьк готується до святкування 4 річниці звільнення від російських окупантів

21 липня 2018 року на центральній площі м.Торецьк Донецької області ГО "Твоє нове місто" за підтримки ВЦА м. Торецьк, громадської мережі "СВОЇ" та творчого об'єднання " Музичний батальйон " проведе святукування, присвячене визволенню міста від російських окупантів.
Свято почнеться о 16:00. А про те, що готується у Торецьку, в ефірі Армія fm розказали представник громадської  мережі «Свої» Олена Лебідь та Євген «Їжак» з гурту «TARuta»

Дар’я Бура: Олено, яка ваша роль як одного з організаторів свята у Торецьку і як ви, як киянка, вирішили долучитися до цього?

Олена Лебідь: Ми з Володимиром Єльцем – місцевим активістом, який організовує це свято, дружимо вже другий рік і мені дуже подобається його позиція. Володя розповів, що він хоче робити це свято саме народним. Ми з ним вигадали акцію «Передай прапор в Торецьк», щоб ті, хто не має змоги приїхати на свято, мали можливість передати прапор з побажаннями. Прапори передати можна Володі Новою поштою. У нас в різних містах – в Рівному, Івано-Франківську, Миколаєві, Запоріжжі, Лисичанську і Києві – є осередки мережи «Свої», куди теж можна передати прапори. Передати прапор можна в Києві за адресою: вулиця Пушкінська, 24б, інформацію можна знайти у фейсбуці на сторінці ГО «Свої» і на сторінці ГО «Твоє нове місто». Це свято буде 21 липня, тому, часу не так багато.

Дар’я Бура: Що ще цікавого буде на святкуванні?

Євген «Їжак»: Я туди їду від «Музичного батальйону». Ми обов’язково їдемо туди не лише для того, щоб пограти для людей, а гурт «TARuta» залишається там на два дні і 22 липня ми робитимемо концерти у військових частинах. В 2014 році наші перші виступи були винятково для військових, і саме військові підказали нам робити концерти для місцевого населення.

Олена Лебідь: Володя Єлець – людина, яка любить якесь дійство і він запропонував запустити український прапор на повітряних кульках у бік Горлівки. Свято починається о 16:00 і всі бажаючі можуть приїхати.

Дар’я Бура: Євгене, а що «TARuta» гратиме на концерті і хто ще виступатиме?

Євген «Їжак»: Тільки життєрадісні пісні. Звичайним слухачам не потрібні пісні про війну, вони нею наїлися. Для них треба давати позитив, радість. Буде любов і музика. Та буде низка виконавців, які з 2014 року постійно їздять в зону АТО і виступають не лише для військових, а й для місцевих. Також буде харківський поет, композитор Борис Севастьянов, буде Андрій Антоненко «Riffmaster», який пішов служити в ЗСУ і буде Піаніст Майдану. А ведучим буде Дмитро Оскін.