Третя річниця ООС на території Донецької та Луганської областей

30.04.2021
Третя річниця ООС на території Донецької та Луганської областей

Три роки тому, 30 квітня 2018 року о 14:00 розпочалася операція Об’єднаних сил, і підрозділи, що увійшли до її складу, розпочали виконання бойових завдань на території Донеччини і Луганщини. Відтоді новини з району ООС стали невід'ємною частиною нашого життя, а ситуація на лінії бойового зіткнення фактично є барометром безпеки нашої держави.  

 

 

 

Операція Об'єднаних сил стала логічним, вдосконаленим і переформатованим продовженням Антитерористичної операції, як відповідь на збройну агресію Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях України. На час проведення ООС встановлено чіткі межі району операції Об’єднаних сил, у тому числі зон безпеки, районів обмеженого та забороненого доступу, остаточно врегульовано питання підпорядкування та застосування сил і засобів, що залучаються до проведення операції.

Об’єднаним силам було поставлено чіткі завдання щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі й стримування окупаційних військ на Донбасі. Окрім суто армійської складової, українські військовослужбовці проводять ряд правоохоронних, цивільно-гуманітарних заходів. Українська сторона також реалізовує комплекс проєктів щодо відновлення інфраструктури і створення умов для подальшого мирного життя регіону.

Командувачем Операції об'єднаних сил на цей час є генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

Три роки військовослужбовці Операції Об’єднаних сил несуть службу на передових позиціях фронту. Українські військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил постійно відточують бойову майстерність під час навчань та занять з бойової і тактичної підготовки. Підготовка наших військ триває не лише в пунктах постійної дислокації, навчальних центрах та полігонах, а й в районі проведення операції, під час безпосереднього виконання підрозділами бойових завдань.

Українська сторона СЦКК продовжує зберігати постійну присутність вздовж лінії розмежування сторін з метою посилення контролю за провокаціями та порушеннями з боку збройних формувань Російської Федерації на тимчасово окупованій території України.

У районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони. Піротехнічні розрахунки ДСНС проводять заходи із розмінування визволенних територій, а особовий склад ДСНС проводить відновлювальні та ремонтні роботи домівок, які були зруйновані під час ворожих обстрілів, а також  важливих об'єктів інфраструктури.

Спецпризначенці Нацгвардії, підрозділи Нацполіції, Служби безпеки, Державної фіскальної служби та Державної прикордонної служби України здійснюють оперативно-профілактичне відпрацювання населених пунктів на Донеччині та Луганщині. 

Честь і слава українським воїнам! Світла пам’ять українським героям, які поклали на захист Батьківщини найдорожче – своє життя!

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток