Триває курс підготовки десантників із виживання на місцевості

26.07.2018
Триває курс підготовки десантників із виживання на місцевості

У Житомирі триває курс підготовки інструкторів з виживання на місцевості. Його з кількома десятками десантників, які представляють усі підрозділи ДШВ проводять британські експерти. Хлопці вчаться з мінімальними засобами у ворожих умовах здобути все необхідне для життя. Водночас, залишитися непоміченим для ворога і врешті виконати поставлені завдання. Згодом, усі десантники, які пройдуть курс мають стати в своїх підрозділах інструкторами з виживання.

Датальніше про це нам розповість військовий журналіст Олександр Райковський.

Виконати поставлене завдання за будь-яку ціну - головне для кожного розвідника. Однак, для цього необхідно вміти виживати в ворожому тилу. Іноді за надзвичайно складних обставин. Цих навичок британські інструктори взялися навчити українських військових, які згодом мають стати в своїх підрозділах інструкторами з виживання.

Джеймс Маккі британський інструктор, каже, що усі навики, які вони передають українцям мають покращити здатність військовослужбовців виживати в бойових умовах. Особливо коли розвідник опиниться сам на ворожій території. За словами експерта усі ці знання і вміння йому і його колегам довелося застосувати практично. Тож, вчать те, що випробували самі. 
Тим часом, кажуть, що і в наших військових є чому повчитися, адже досвід, який вони здобули на Сході країни неоціненний.
Самі ж десантники розуміють, що таке навчання може зберегти і власне життя і життя підрозділу. Тож, виконують усі поставлені завдання. Зокрема, як забезпечити себе їжею. Для цього використовують навики риболовлі і полювання. Аби все було максимально реалістично навіть придбали домашніх тварин і птицю, які хлопці мали приготувати в польових умовах з мінімальним набором засобів аби згодом приготоване могло зберегтися як найдовше.

Після двотижневого курсу підготовки кілька десятків десантників отримають спеціальні сертифікати, які дозволять у майбутньому стати інструкторами з виживання вже у своїх підрозділах.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток