Триває польовий вихід курсантів Національної Академії сухопутних військ

25.10.2019
Триває польовий вихід курсантів Національної Академії сухопутних військ

На  Львівщині, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки триває польовий вихід курсантів Національної Академії сухопутних військ. Як тривають заняття у полях та  чому вчаться майбутні офіцери знає наш кореспондент Олексій Мазурін.

 

 

 

 

"Для вихованців Національної Академії Сухопутних військ — жовтень найулюбленіший місяць. У той час, як їх цивільні колеги в останні теплі осінні дні гризуть граніт науки в лекторіях та бібліотеках, курсанти навчаються просто неба у  полях Яворівщини.Тут майбутні командири опановують військову техніку. На танкодромі куранти сідають за важелі танків, бойових машин піхоти та найпоширеніших у війську тягачів — МТЛБ. На стрільбищах вражають умовного противника із великокаліберних кулеметів БТРів. У розрахунку разом працюють дівчата та хлопці — стріляють перший раз.  Вимоги до усіх однакові, кажуть викладачі, жодних послаблень для жінок-військових норматив зі стрільб не передбачає. Проте результати ураження мішеней справді вражають.

Додам, що хлопцям і дівчатам, які сьогодні вчаться у вищому військовому закладі Львова, справді пощастило. Буквально вчора, на  престижній виставці Сучасні заклади освіти та міжнародної WorldEdu — 2019, Національна академія сухопутних військ виборола Гран-прі Лідер інновацій в освіті.

Зазначу, що  у роботі виставок брали участь 560 учасників не тільки з України, але й із Чехії, Словаччини, Польщі, США, Франції та Білорусі. Ми часто розповідаємо слухачам про інновації, які застосовуються у Львові — це комп’ютерні центри моделювання, новітні тренувальні ділянки для навчання боїв у місті, нові можливості дистанційної освіти, прогресивні курси офіцерів, вивчення іноземних мов", — розповів Олексій Мазурін.


 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток