У 199-му Навчальному центрі тривають збори командування ДШВ

14.02.2020
У 199-му Навчальному центрі тривають збори командування ДШВ

У Житомирі тривають оперативні збори офіцерів командування ДШВ. Десантники готуються і теоретично, і практично. Зокрема, відпрацьовують завдання в різних видах загальновійськового бою. Більше знає Олександр Райковський.

 

 

 

 

Першого дня десантники обговорили широке коло питань. Зокрема, тему трансформації органів військового управління Збройних Сил України у так звану J-структуру. На другий день тренувалися у 199-му Навчальному центрі ДШВ. Там офіцери командування долучились до комп’ютерної гри. Саме такі тренінги допомагають із мінімальними затратами підготувати солдатів на рівні найсучасніших армій світу. У центрі створено спеціальну групу імітаційного моделювання, яка навчає солдатів і офіцерів за кількома комп’ютерними програмами. Уявіть собі віртуальний підрозділ, яким керують реальні люди. Кожен має своє місце в підрозділі, виконує завдання на техніці і з озброєнням, які є в українській армії. 

Представники командування оглянули не лише нову комп’ютерну техніку 199-го, але й сучасне озброєння та обладнання. На полігоні, що поблизу Житомира, офіцери командування побачили в дії новітні зразки повітрянодесантної техніки іноземного виробництва. Вантаж десантували з літака АН-26 за кілька кілометрів. Попри сильні пориви вітру, сучасна автоматизована техніка доправила його у потрібне місце.

Учасникам тренінгу продемонстрував тактичні навички один із десантно-штурмових підрозділів. Десантники відпрацювали завдання в різних видах загальновійськового бою. За всіма діями підрозділу пильно стежили офіцери на чолі командувачем ДШВ.

Сьогодні завершальний день оперативних зборів офіцерів командування ДШВ. Представники командування кажуть, що саме постійна теоретична та практична підготовка робить десантників елітою української армії.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток