У додатку Джура з'явились важливі оновлення

У додатку Джура з'явились важливі оновлення

Android-додаток Джура стрімко розвивається. Днями з'явились оновлення, що чітко та швидко роз'яснюють військовим деякі аспекти проходження служби.

 

 

 

 

 

 

Перше оновлення — це візуалізація 606 Наказу Про затвердження Правил носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями Збройних Сил України та ліцеїстами військових ліцеїв. У цьому розділі будь-який військовий може побачити, які нарукавні емблеми, берети та беретні знаки відповідають видам чи родам військ.

Наступне доповнення — розділ Соціальний захист військових. Тут зібрані нормативні документи, що регламентують право на грошову допомогу, порядок отримання УБД, пільги військовим та інше.

Суттєвим доповнення для користувачів Джури є навчальні онлайнові курси з кібербезпеки. Всі військові, які користуються додатком, отримали на свої поштові скриньки посилання на безкоштовний курс з підвищення кваліфікації з кібербезпеки. Після успішного проходження цього курсу користувачі отримають електронний сертифікат.

Нагадаємо, за пів року існування додатку Джурою користуються понад 25 тисяч юзерів. Щодня його встановлюють близько 100 нових користувачів. Окрім цього, незабаром додаток з'явиться і на IOS платформі для смартфонів Iphone.