У ДШВ ЗС УКРАЇНИ ЗА 12 МІСЯЦІВ КОЖЕН МОЖЕ ОПАНУВАТИ БОЙОВЕ МИСТЕЦТВО

06.02.2018
У ДШВ ЗС УКРАЇНИ ЗА 12 МІСЯЦІВ КОЖЕН МОЖЕ ОПАНУВАТИ БОЙОВЕ МИСТЕЦТВО

Десантники 80-ої окремої десантно-штурмової бригади змагалися у рукопашному бою. Тренування Військової Служби Правопорядку  пройшли за методиками НАТО, курс застосування зброї та круглий стіл із психологами по Посттравматичному Синдрому та капеланом із Нью- Йоркської бригади нацгвардії США. Подробиці дізнаємося у нашого спеціального кореспондента у Львові Олексія Мазуріна.

Олексію, як проходили змагання, хто їх проводив і у яких дисциплінах?

Олексій Мазурін: Вітаю слухачів «Армія FM» зі сніжної та морозної Львівщини! Саме тут сьогодні, у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді відбуваються  змагання із рукопашного бою на першість з’єднання.

Подія ця,  скажу відверто,  насправді видовищна!!! Емоції киплять, вболівальники зриваються з місць та кричать, звуки ударів, кидків, море поту, крові та адреналіну!!! Кожен учасник хоче перемоги,  ніхто не проявляє слабкості, до останнього терпить біль.

І все це, незважаючи на  факт, що змагаються не професійні спортсмени із  багаторічним стажем боїв на рингу,  а звичайні юнаки, з яких 90% - строковики. Звичайні хлопці, які минулого року призивалися до війська. А опановувати мистецтво рукопашного бою вони почали вже у десантно-штурмових військах.  Протягом декількох місяців вони готувалися до змагань,  проводили  тренування двічі на день. У бригаді служать  висококласні інструктори, досвідчені тренери, які за такий короткий час змогли «натаскати» юнаків на доволі високий рівень.

Споглядаючи за ходом змагань розумієш, чому молодь так рветься під час призову до лав крилатої піхоти. Тут за 12 місяців кожен з нуля може опанувати бойове мистецтво, яке окрім володіння тілом, включає в себе  самодисципліну, розвиває волю, формує почуття братерства… Ну і, людина, яка може захистити себе і близьких, зрозуміло, зможе захистити і Батьківщину. Та і десантники, за специфікою своєї служби, мають вміти знищити ворога, навіть коли зброї немає, чи закінчилися набої…

Взагалі, сьогодні Десантно-штурмові війська йдуть у авангарді, щодо впровадження у підготовку воїна нових видів спорту та бойових мистецтв. Вони відмовилися від старих «закостенілих» і малоефективних методик, військовики опановують самбо, крос-фіт, отримують підготовку, яка доводить їх фізичні спроможності до максимуму. 

А хто став переможцем, і який спаринг був найвидовищним, слухачі зможуть вирішити, коли подивляться репортаж нашої знімальної групи на Youtube - каналі Військове Телебачення України.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток