У Харкові атестують курсантів четвертого курсу Військового інституту танкових військ

У Харкові атестують курсантів четвертого курсу Військового інституту танкових військ

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету Харківський політехнічний інститут розпочалась атестація курсантів четвертих курсів за освітнім ступенем "бакалавр" зі спеціальностей "Озброєння та військова техніка" та "Забезпечення військ (сил)". Подробиці дізнався наш спеціальний кореспондент Олег Плаксій.

 

 

 

За словами Олега Плаксія, цього року екзаменаційну комісію очолює начальник Центрального бронетанкового управління Озброєння Командування Сил логістики Збройних Сил України генерал-майор Юрій Мельник. Впродовж трьох тижнів голова та члени екзаменаційної комісії перевірять та оцінять теоретичні знання і практичні навички курсантів. Під час атестації курсанти мають скласти комплексний екзамен за циклом фахової підготовки та екзамен з іноземної мови. Семеро четвертокурсників претендують на диплом з відзнакою.

Проведення атестації в навчальному закладі розпочалось з організаційного засідання та відрекомендування керівного складу інституту голові екзаменаційної комісії. Також було проведено стройовий огляд особового складу, який залучається до складання екзаменів, представлення членів екзаменаційної комісії та огляд готовності матеріально-технічної бази інституту до проведення атестації.