У Карпатах організований відпочинок для ветеранів АТО та ООС

25.10.2019
У Карпатах організований відпочинок для ветеранів АТО та ООС

На Прикарпатті представники міжнародного благодійного фонду організовують для учасників бойових дій та їх сімей трьохденний відпочинок у резиденції Синьогора в Карпатах. Хто і як відпочиватиме в горах на Франківщині дізнавався наш спецкор Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

 

"Уже сьогодні відбудеться перший заїзд 25 родин з-поміж ветеранів АТО та учасників бойових дій на Сході України до державної організації Резиденція Синьогора. Резиденція розташована у відомому карпатському селищі Гута, Івано-Франківської області. Це буде трьохденний сімейний відпочинок поєднаний з психологічною реабілітацією, яку організовують представники міжнародної гуманітарної організації Карітас Франківськ.

Тиждень тому представники цієї організації виступили з ініціативою відпочинку сімей учасників АТО та ООС у гірській місцевості. Перевагу надавались родинам, у котрих є діти віком від 10 до 14 років. Там вони зможуть взяти участь у майстер-класах, отримати психологічну допомогу від провідних спеціалістів, соціальних працівників Прикарпаття. На сьогодні вже майже двісті сімей з усієї України зголосилось відвідати Синьогору. 

Заїзди до Синьогори відбуватимуться в кілька етапів, групами по 25-30 родин з дітьми. За словами організаторів такі сімейні відпочинки та реабілітація вкрай необхідна, адже бойові дії на Сході України тривають. Багатьом військовим потрібно надавати психологічну допомогу. Щойно у різноманітних реабілітаційних центрів, благодійників та волонтерів є можливість провести такі заходи, вони одразу намагаються залучати всіх, кому необхідна допомога", — розповів Віктор Ануфрієв.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток