У керівництві Десантно-Штурмових військ України зміни

У керівництві Десантно-Штурмових військ України зміни

Заступник начальника Генерального штабу Сергій Наєв представив особовому складу ДШВ нового керівника. Ним став генерал-майор Євген Мойсюк, який до цього був першим заступником командувача.

На місці події перебував наш кореспондент Олександр Райковський.

 

 

"Так і справді сьогодні в Житомирі відбулась офіційна церемонія представлення командувача ДШВ. Генерал-майор Євген Мойсюк під час представлення заявив наступне:

— За останні роки дуже багато зроблено командуванням військових частин ДШВ, але ще більше роботи попереду! Залізна дисципліна, висока навченість, готовність озброєння та бойової техніки до застосування, забезпечення кожного солдата та військової частини, психологічна готовність виконувати найскладніші бойові завдання та йти вперед до перемоги — це про ДШВ. Так стоять перед нами завдання, — наголосив командувач Десантно-штурвоих військ.

Сергій Наєв також подякував за службу генерал-лейтенанту Михайлу Забродському, який у свою чергу продовжить роботу в складі Верховної Ради України.

— Зрозуміло, що після обрання народним депутатом України трохи зміниться профіль професійної та службової діяльності. Хто боронив Батьківщину зі зброєю в руках. Хто приймав рішення виконувати завдання, стануть в нагоді й там — в новому складі нашого Парламенту, — зазначив Михайло Забродський.