Зараз в ефірі:

У Хмельницькому відбулися змагання серед ветеранів та військовослужбовців «Сильні України»

13.05.2024
У Хмельницькому відбулися змагання серед ветеранів та військовослужбовців «Сильні України»

11 травня в місті відбувся третій етап другого всеукраїнського туру змагань з адаптивних видів спорту серед ветеранів та військовослужбовців «Сильні України». Захід зібрав 100 учасників, які випробували себе у чотирьох адаптивних дисциплінах: веслуванні на тренажері, жимі лежачи, аеробайку та ривку гирі.

Змагання організувала Федерація стронгмену України (ФСУ) за підтримки народних депутатів від «Слуги Народу, Хмельницької ОВА, Хмельницького міського голови,  Благодійного Фонду BGV, Спортивного клубу СВ FITNESS, телеканалу ICTV2 та радіо Армія FM.

Головним суддею змагань став чемпіон світу зі стронгмену Василь Вірастюк.

Цього року змагання вже відбулися в Дніпрі та Одесі, наступні плануються в Кропивницькому, Полтаві та декількох інших містах України.

«Сильні України» – всеукраїнські спортивні змагання з адаптивних видів спорту серед ветеранів та чинних військовослужбовців, які отримали травми та поранення (видимі та невидимі) під час участі в бойових діях на території України. Змагання вперше відбулися у 2023 році та стали частиною системи спортивно-реабілітаційних заходів для ветеранів війни ГО «Федерація стронгмену України» за підтримки депутатів партії «Слуга Народу» та меценатів. У жовтні 2023 року на міжнародному фестивалі Arnold Classic Europe в Мадриді ветерани, учасники першого всеукраїнського туру змагань, встановили світовий рекорд з адаптивного стронгмену, протягнувши за канат в упорі сидячи 4 вантажівки загальною масою 35 тонн на 20 метрів за 30,69 секунди.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток