У Києві для всіх охочих відкрилася виставка «Зброя та безпека 2018» (фото)

10.10.2018
У Києві для всіх охочих відкрилася виставка «Зброя та безпека 2018» (фото)

У Києві 9-12 жовтня відбувається 15 Міжнародна виставка «Зброя та безпека 2018». На якій традиційно представлені нові розробки озброєння України та світу.

На виставці, зокрема, представлено українську реактивну систему залпового вогню БМ-21 У «Берест» Шепетівського ремонтного заводу. Це український варіант модернізації радянської установки залпового вогню БМ-21 «Град».

 

Детальніше про виставку розповів Андрій Давидов.

«Від сьогодні на виставку може потрапити кожен охочий. Вона триватиме до 12 жовтня та складається з двох розділів – озброєння та військова техніка для армії і правоохоронних органів та зброя для цивільного населення. У військовому розділі досягнення представлені оборонно-промислового і авіакосмічного комплексів України. 380 учасників представляють експозиції державного консерну Укроборонпром (понад 50 підприємств), Ліга оборонних підприємств України, Державне космічне підприємство України, Міноборони, МВС, «Мотор Січ», «Антонов», «Кузня на Рибальському» та інші.

Для цивільних осіб представлена стрілкова зброя для полювання чи розважальної стрільби», - розповів Андрій Давидов.

Він також зазначив, що вже сьогодні відвідувачів дуже багато. Людей приваблює як українське, так і світове озброєння – бронемашини, танки, БМП.

(фото: Андрій Давидов)

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток