У Києві відбувся сьомий етап проекту “Ангели надії”

08.02.2019
У Києві відбувся сьомий етап проекту “Ангели надії”

Цієї миті у Клубі Кабінета Міністрів відбувається сьомий етап проекту "Ангели надії". Проводить захід Віце-прем'єр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе. Участь у заході беруть посли в Україні з Іспанії Сільвія-Хосефіна Кортес-Мартін і Великої Британії Джудіт Ґоф. Про подію в ефірі Армія FM розповів наш кореспондент Андрій Давидов.

 

Під керівництвом відомого іконописця Лева Скопа, іноземні дипломати разом із представниками Уряду малюватимуть ангелів на гонтах. Гонти — це дерев'яні дощечки зі старої покрівлі даху церкви Святого Юра у Дрогобичі.

Готові твори виставлять на аукціон у Клубі КМУ о 18:30. Виручені від аукціону кошти передадуть до Центру реабілітації військових "Фенікс" у Львові. Центр працює для наших воїнів на волонтерських засадах.

Досі участь в проекту брали депутати України, медики, журналісти, митці та діти.

Оновлення станом на 20:00. За результатами аукціону, найбільшу суму сплатив Посол Канади в Україні Роман Ващук. Він свідомо прийшов на аукціон і пожертвував 12 тисяч гривень за ангела, який намалювала Анжеліка Рудницька. Загалом сьомий проект "Ангели надії" зібрав 115 410 гривень на потреби Центру реабілітації військових "Фенікс".

 

 

 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток