У Київ прибула делегація Міністерства національної оборони Туреччини

10.07.2020
У Київ прибула делегація Міністерства національної оборони Туреччини

Іноземну делегацію на чолі з Міністром національної оборони Турецької Республіки паном Хулусі Акаром зустрів Міністр оборони України Андрій Таран. Докладніше про подію в етері Армія FM розповів Данило Іщенко, який був на місці події.

 

 

 

 

 

Як повідомив спеціальний кореспондент, під час офіційного візиту в Україну делегація Міністерства національної оборони Турецької Республіки відвідала Залу пам’яті захисників України. На Церемоніальному майданчику Таран та Акар вшанували пам’ять полеглих воїнів, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави. Також високопосадовці поклали квіти до Дзвону Пам’яті.                                                                                              

Після церемонії іноземна делегація попрямувала до зали нарад МОУ, де обговорила питання подальшої співпраці в оборонній сфері. 

За оновленою інформацією, Міністр оборони України з представником Туреччини 
обговорили  плани практичної реалізації Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про військово-фінансове співробітництво. За словами Андрія Тарана, ця угода має реальний фінансовий вимір та буде сприяти проведенню запланованих перетворень.

Також були розглянуті питання двостороннього співробітництва після набуття Україною статусу партнера НАТО з розширеними можливостями.

"Домовленості, яких  ми досягли, сприятимуть зміцненню обороноздатності наших країн, підвищенню оперативних та бойових спроможностей Збройних Сил України та в цілому гарантуванню миру в Азово-Чорноморському регіоні", – наголосив Міністр оборони України Андрій Таран.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток