У Києві проходять навчання резервістів 112-ї окремої бригади ТРО

У Києві проходять навчання резервістів 112-ї окремої бригади ТРО

З 7 по 13 серпня у столиці тривають збори з практичним призовом резервістів 112-ї окремої бригади територіальної оборони. Про це повідомляє АрміяІнформ. Завдання резервістів — відпрацювання практичних дій з оборони міста. У навчаннях беруть участь понад 200 офіцерів, сержантів і солдатів.

 

 

 

 

Бригада тероборони має виконати завдання з охорони й забезпечення надійного функціонування органів державної влади та місцевого самоврядування, охорони критично важливих об’єктів, підтримання правопорядку й безпеки у столиці.

У межах навчань також проводять штабні тренування, що дають змогу відпрацювати організацію взаємодії між штабами районів тероборони столиці, батальйонами Сил територіальної оборони ЗСУ й підрозділами всіх складових сил безпеки та сил оборони, залучених до виконання завдань територіальної оборони Києва.

Штабні тренування тривають з урахуванням Закону України «Про основи національного спротиву», який набуває чинності з 1 січня 2022 року. Цим законом передбачається, що у складі ЗС України з’явиться окремий рід — Сили територіальної оборони. Тероборона матиме цивільну складову — представників органів державної та місцевої влади й військово-цивільну — штаби зон тероборони, добровольчі формування територіальних громад.

Днями на трьох локаціях сили територіальної оборони виконували кілька завдань. Поблизу одного з житлових комплексів на околиці Києва відпрацьовано елементи оборони взводного опорного пункту. Згідно з планом навчань, на цій ділянці тримали оборону й наступали близько 160 осіб. Їх підтримували три бойові машини «Варта» та п’ять БРДМ-2. Вдалося відбити напад умовного противника й «знищити» три його бронемашини.

На іншій локації дано відсіч спробі ДРГ захопити одну з київських ТЕЦ. Висунення атакувальної групи ліквідовано завдяки рішучим діям сил оборони, двоє «терористів» потрапили у полон.

Ще одним завданням була охорона райдержадміністрації. Численна група молодиків у чорному одязі підійшла до будівлі, голосно скандуючи «Ганьба!», а потім, як це відбувалося навесні 2014-го, спробували під прикриттям димових шашок захопити РДА. Та досвідчені українські вояки діяли рішуче, довівши, що повторення колишніх помилок не буде.