У Києві проведуть благодійну вечірку для збору коштів на стипендію імені Богдана Радченка

20.11.2019
У Києві проведуть благодійну вечірку для збору коштів на стипендію імені Богдана Радченка

У Ранковій каві говоримо про благодійну вечірку Освіта ветеранам. Мета вечірки — збір коштів на ветеранську стипендію імені Богдана Радченко.

 

 

 

 

 

 

Дар’я Бура: Юля, розкажи, що таке "ветеранська стипендія", хто її заснував і для кого вона?

Юлія Кіріллова: Ветеранську стипендію ім. Богдана Радченка заснували 3 організації — Razom, Institute of Gender Program, Kyiv Mohyla Foundation of America. Це благодійна стипендія для ветеранів, яка дає змогу навчатися в найкращих ВНЗ країни. Стипендія заснована на честь Богдана Радченка — військовослужбовця 1 окремої танкової бригади, він був журналістом, студентом КМА першого набору, який добровольцем пішов на Схід і загинув у 2016 році. Активний учасник Революції Гідності. Пішов на фронт добровольцем, мобілізований влітку 2015 року.

Дар’я Бура: Ти одна з тих ветеранів, яка отримує цю стипендію, розкажи свої враження про цю програму.

Юлія Кіріллова: Я вступила цього року і є студенткою магістерської програми Публічне управління та адміністрування. Це найкраща за змістом і ефективністю програма з підготовки держслужбовців в Україні. Я навчалася у двох університетах і мені є з чим порівнювати. Могилянка – це не просто класичне навчання. Нас навчають працювати зі знаннями, дають змогу правильно застосовувати ці знання. Я працюю в громадському секторі і знання, які я отримую, неоціненні.

Дар’я Бура: Що за вечірку ви плануєте 3 грудня і до чого вона до благодійної стипендії?

Юлія Кіріллова: 3 грудня у всьому світі святкують Щедрий Вівторок. Люди збираються на благодійні вечірки та збирають кошти на щось. Ми вирішили таким чином популяризувати освіту для ветеранів і зібрати кошти на благодійну стипендію. Вечірка відбудеться о 3-го грудня о 19:00 в Urban Space. Ми хочемо дати змогу ветеранам навчатися в найкращих ВНЗ нашої країни, адже "ветеранська стипендія" поширюється на Києво-Могилянську Академіїю, Київську Школу Економіки, Український Католицький Університет. Вхід на вечірку коштуватиме 1000 грн. Ми ще проведемо аукціон на заході. У нас м’яч, підписаний українською збірною з футболу, футболка, підписана збірною, вечеря з Євгеном Клопотенко, рандеву з Яніною Соколовою, екскурсія від Ройтбурда, книжки підписані авторами.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток