У Києві та Одесі відбудеться благодійний забіг заради дітей-сиріт

У Києві та Одесі відбудеться благодійний забіг заради дітей-сиріт

Як виникла ідея благодійного забігу заради дітей-сиріт та чи всі охочі можуть стати трішечки чарівниками і надати фінансову підтримку дитячому закладу, в ефірі програми «Ранкова кава» розповів організатор цього заходу Олександр Пушкін.

 

 

 

 

 

Благодійний забіг в підтримку дітей-сиріт відбудеться 6 грудня на Трухановому острові о 12:00. Внесок для участі - довільний, але стартує від 100 грн. Всі зібрані кошти будуть перечислені в дитячий будинок «Сонячне світло» @sunshinechildrencenter. Організатори не мають на меті визначити найшвидшого, в найкрутішому спортивному костюмі чи організувати масштабний марафон із концертною програмою, а прагнуть зібрати небайдужих, аби поспілкуватись, зайнятись спортом та допомогти дітям! ⠀ 

Наталія Шмарко: Олександре, як виникла ідея організувати такий забіг?

Олександр Пушкін: Оскільки я дещо обізнаний зі зброєю, з тактичною медициною, одного разу мені запропонували провести курс з тактичної медицини для дітей-сиріт в одному із дитячих будинків. І я вирішив провести благодійний забіг, де ми можемо зібрати круту компанію, поспілкуватися, провести день фізичного виховання і обговорити питання проведення таких курсів для дітей, де можна буде запрошувати їх на стрільбища, знайомити із військовою тематикою.

Анастасія Сіроговська: Чиєю підтримкою Ви заручалися, коли організовували цю акцію?

Олександр Пушкін: Запропонував товаришу, який є керівником реабілітаційного центру, реалізувати такий проєкт. Коли я в себе на сторінці опублікував повідомлення, посипалось багато пропозицій. Тож 6 грудня о 12-й годині в Києві на Трухановому острові зберуться учасники забігу. Синхронно в цей же час стартуватимуть учасники і в Одесі. Обмежень щодо дистанції не буде. Головна мета заходу – підтримати дітей, зробити для них свято. Думаю, опісля я на своїй сторінці викладу відео- та фотозвіт про цей захід.

Наталія Шмарко: Яка основна мета проведення цього заходу?

Олександр Пушкін: Ми плануємо зібрати гроші для дітей. Потім із представником дитячого центру ми обсудимо, у якій формі їм найбільше потрібна допомога – у грошовій чи треба щось конкретне придбати. 19 грудня – День святого Миколая, тому подаруємо дітям свято.

Анастасія Сіроговська: Якою буде сума внеску для учасників акції? І чи можливо передати кошти, але не долучатися до забігу?

Олександр Пушкін: Мінімальна сума – 100 гривень, а далі без обмежень. Хто може більше, будемо вдячні. Дуже часто мені задають питання, чи можна перерахувати гроші, залишаючись вдома. Звичайно, це можна зробити. Ми викладемо інформацію, на яку картку скидати кошти для підтримки цього заходу.

Анастасія Сіроговська: Де можна знайти детальну інформацію про забіг?

Олександр Пушкін: Організатором є моя команда - Pushkin Tactical і я – Олександр Пушкін. Шукайте мене в Інстаграмі.

Анастасія Сіроговська: На яку кількість учасників Ви розраховуєте?

Олександр Пушкін: Думаю, що буде десь осіб 20 тільки військових, також багато цивільних, особливо спортсменів, які бажають підтримати цей захід. Збереться дуже крута компанія, і нам є про що поговорити. А загалом у планах багато благодійних заходів, і не лише в Києві та Одесі.