У Львові іноземні інструктори навчають військових поліцейських

20.07.2018
У Львові іноземні інструктори навчають військових поліцейських

У навчальному центрі Військової служби правопорядку у Львові триває базовий курс підготовки військового поліцейського за участі іноземних інструкторів. Чому навчаються, для чого, і що будуть вміти українські військові правоохоронці, розповів наш кореспондент Владислав Назаркевич.

 

 

«Три місяці 60 військовослужбовців Військової служби правопорядку проходитимуть навчання, яке складається з дев’яти модулів. Це застосування сили, поліційні операції, затримання і утримання, мінна безпека, тактична медицина, конвоювання, супроводження, відмінності НАТО, лідерство та етика, і адміністрування.

Курс розпочався 29 травня і зараз слухачі вже складають перші іспити з модулів застосування сили та поліційні операції. Інструктори з литовської військової поліції зазначають – наші військові добре навчаються і добре складають свої перші екзамени. Крім литовців, навчатимуть слухачів інструктори військової поліції з Польщі, Данії та Великої Британії.

Однак 80 відсотків інструкторів на цьому курсі – українські військовослужбовці, які пройшли ретельну підготовку. Очікується, що вже невдовзі навчання в межах всього курсу зможуть проводити лише наші інструктори», - розповів Владислав Назаркевич.

Він також додав, що цей курс дає фахівців, всебічно підготовлених за стандартами армій країн НАТО, які зможуть впевнено і грамотно діяти на місці скоєння злочину, володітимуть спецзасобами і прийомами для затримання порушника, вмітимуть швидко і коректно оформляти протоколи та інші документи, матимуть всі знання, аби безпечно супроводжувати людей і транспорт, розбиратимуться у різних вибухових пристроях і мінах, будуть вміти швидко і дієво надавати першу медичну допомогу. Такі військові поліцейські є в усіх арміях розвинутих демократичних країн. В нашій армії з кожним випуском їх ставатиме все більше і більше.

«Фахова робота військових поліцейських сприятиме підвищенню безпеки і на територіях, що знаходяться близько від лінії розмежування і в тилових районах», - додав наш кореспондент.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток