У Львові нагородили найкращих військових медиків

15.06.2018
У Львові нагородили найкращих військових медиків

Громадськість Львову привітала місцевих медиків з наступаючим професійним святом – Днем медичного працівника. Детальніше про урочистості розповів спеціальних кореспондент Армія фм Віктор Ануфрієв.

«Сьогодні пройшли урочистості у військово-медичному північному центрі Західного регіону з нагоди святкування Дня медичного працівника, який відзначається в Україні 17 червня. Власне, цього року  на Львівщині вирішили відзначити саме з Військового госпіталю, адже саме військові медики за останні 5 років зробили для нашої держави дуже багато – рятували життя українських захисників бід час бойових дій. Власне, вони це продовжують робити і сьогодні», – розповів Ануфрієв.

Представники області вручили військовим у білих халатах відзнаки і цінні подарунки, подякували за важку роботу. До слова, два працівники удостоєні високого звання «Заслужений лікар України».

Від себе Віктор Внуфрієв додав: «Вже цього року військово-медичний північний центр надав допомогу більше ніж 8 тисячам хворих. Майже 3 тисячі звернулися за медичною допомогою до 66 львівського мобільного госпіталю на передовій. Це досить великі цифри, які свідчать про високу кваліфікацію військових медиків».

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток