У ЛЬВОВІ ПРЕДСТАВИЛИ НОВІ РОЗРОБКИ У СФЕРІ АВІАЦІЙНОЇ АРТИЛЕРІЙСЬКОЇ РОЗВІДКИ, РОБОТИЗОВАНІ НАЗЕМНІ КОМПЛЕКСИ ТА БОЙОВІ МОДУЛІ ДЛЯ БРОНЕТЕХНІКИ

17.05.2018
У ЛЬВОВІ ПРЕДСТАВИЛИ НОВІ РОЗРОБКИ У СФЕРІ АВІАЦІЙНОЇ АРТИЛЕРІЙСЬКОЇ РОЗВІДКИ, РОБОТИЗОВАНІ НАЗЕМНІ КОМПЛЕКСИ ТА БОЙОВІ МОДУЛІ ДЛЯ БРОНЕТЕХНІКИ

До Львова з’їхались науковці, зброярі та кращі військові інженери України. Ділитимуться кращими винаходами та озброєнням, яке розробляють для сухопутних військ. Усі подробиці ми дізнались у нашого спеціального кореспондента Віктора Ануфрієва.

«В Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного сьогодні розпочалась науково-технічна конференція на якій розглядають питання розвитку озброєння і військової техніки для Сухопутних військ ЗС України. До військового вишу приїхало більше сотні представників з різних науково-дослідних установ, а також підприємств оборонно-промислового комплексу нашої держави.

На виставці представлені абсолютно нові розробки у сфері авіаційної артилерійської розвідки, роботизовані наземні комплекси, бойові модулі для бронетехніки та обмундирування.

Американські військові продемонстрували нові можливості лазерної системи імітації бою "Miles", яку до речі, вже активно вивчають курсанти Національної академії.

Варто додати, що більшість новинок, які представлені на виставці проходили або проходять випробування в районі бойових дій.»

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток