У Львові представили універсальну ремонтно-евакуаційну машину «Лев»

25.01.2019
У Львові представили універсальну ремонтно-евакуаційну машину «Лев»

Львівський бронетанковий завод сьогодні продемонстрував унікальну ремонтно-евакуаційну машину власної розробки з назвою «ЛЕВ». Бойова машина вже пройшла усі офіційні випробування і цього року завод готовий серійно виробляти «Левів» для українського війська. 

Про унікальність розробки вітчизняних зброярів і на що вона здатна, розповів кореспондент «Армія fm» Олексій Мазурін.  

«Львівський бронетанковой завод відомий те тільки тим, що  проводить модернізацію військової техніки, постійно ремонтує танки для бойових бригад, але й власними розробками. І сьогодні львівські зброярі продемонстрували  свою нову «дитину» - універсальний багатоцільовий тягач БРЕМ «Лев». Звісно, що назва вказує на місце народження бойової машини. З 2019 року завод готовий  перейти до її серійного виробництва. Лев – машина і справді вражаюча. Надійна та багатофункціональна, створена на базі шасі танку Т-72, однозначно стане  незамінною для проведення ремонтів та евакуації в бойових умовах», - розповів Олексій.

Він також додав, що на презентації ремонтники влаштували для БРЕМ жорсткий тест-драйв: ганяли машину по бездоріжжю полігона,  імітували умови евакуації в складних умовах та при мінусовій температурі. «ЛЕВ» своєю  крановою установкою легко та  швидко  підняв та перемістив 12- тонну башту танка. Дві лебідки із 200- та 400-метровим тросом проводити складну евакуацію. На машині встановлений сучасний зварювальний апарат, електрогенератор, потужне бульдозерне обладнання.

«Для військових ремонтників ця машина – знахідка, інженери зможуть швидко відтягнути з небезпечної  ділянки будь-яку бойову машину, підвезти на передові позиції нову гусеницю, чи каток та швидко його замінити. Звісно, «Лев» – потужно броньований, адже створений на базі танку, додатково на нього встановлюється кулемет 12,7 мм НСВТ», - додав кореспондент.

Сьогодні машина пройшла усі державні випробування, і, за словами директора підприємства, завод готовий випускати до  10 одиниць «Левів» на рік, не зменшуючи при цьому обсяги поточного ремонту танків. 

Загалом, у 2019 році підприємство збільшить обсяги робіт, ремонтуватиме танки Т-64, Т-72, інженері машини та удосконалюватиме пожежні танки. Контракти з Міністерство оборони України вже складають більше 800 млн. гривень, понад 70 одиниць техніки поступило для ремонту. Готові зброярі також повернутися до виробництва машин «Дозор». Крім того, спецбригади від заводу постійно виїжджають в зону проведення Операції Об’єднаних сил, де проводять ремонт техніки в польових умовах. 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток