У Львові військових навчали тактиці міського бою

01.01.1970
У Львові військових навчали тактиці міського бою

У Львові у навчальному центрі військової служби правопорядку іноземні військові інструктори почали навчати українських військовослужбовців правилам і тактиці бою у місті.

Про це розповів наш спеціальний кореспондент Віктор Ануфрієв.

«У навчальному центрі, де готують майбутніх правоохоронців ЗСУ інструктори з Великобританії передають українським військовим знання та навики, які запроваджені у їхній армії. Після теорії молоді контрактники почали практичну підготовку. Як стверджують самі британці, - в українських військових все дуже добре виходить. Наші хлопці кажуть, що їх навчають абсолютно новим методикам ведення бою в міських умовах: штурму будівель, зачистці, звільненю заручників і знищеню противника. Британські військові вчать наших армійців оперативно, у складі групи, проникнути в певну будівлю, максимально швидко виконати завдання і так само оперативно покинути цю будівлю», - повідомив Віктор Ануфрієв.

Цей курс розрахований на два тижні, після чого, вже навчені українські інструктори зможуть навчати в своїх військових частинах за цими самим методикам своїх підлеглих.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток