У Львові закликали з резерву до війська бійців служби правопорядку

У Львові закликали з резерву до війська бійців служби правопорядку

Так звані Резервісти пройдуть кількаденні збори та відновлять свої навички під наглядом українських та іноземних інструкторів.

Детальніше про це знає наш кореспондент Віктор Ануфрієв.

«Майже півсотні чоловіків, котрі колись проходили строкову та контрактну військову службу у Збройних Силах, відновлять свої навички та кілька днів знову побувають в ролі військових правоохоронців. Унікальність цьогорічних зборів полягає в тому, що з так званими резервістами працюватимуть іноземні інструктори, зокрема досвідчені сержанти військової поліції Збройних Сил Канади та Литви», - розповів Віктор Ануфрієв.

Він додав, що за словами литовського військового, в його країні, у Литві, питання мобілізації чи навчання військових служби у резерві має особливу вагу, і чоловіки кожного року охоче йдуть на кількаденні збори до військових частин і відновлюють свої армійські навики та вміння, адже всі вони прекрасно розуміють наскільки серйозною є присутність російських військ на території України та на кордонах з Литвою.

«Чого саме навчатимуть канадські та литовські інструктори українських резервістів – наразі не повідомили, проте чоловіки охоче та, я навіть сказав би з таким азартом виконували всі команди та накази своїх наставників. Також додам, що з військовими служби у резерві активно працює головний старшина Військової Служби правопорядку ЗС України, надає їм методичні рекомендації та консультує в певних питаннях», - сказав наш кореспондент.