У Львові обговорюють нові теми безпекового форуму

01.11.2019
У Львові обговорюють нові теми безпекового форуму

Сьогодні запрошеним спікером форуму став офіцером Ярослав Стеців. Про що розповідав український офіцер дізнаємося від нашого спеціального кореспондента Владислава Назаркевича.

 

 

 

 

 

"Ярослав Стеців у складі 80-ї десантно-штурмової бригади обороняв нашу землю у Луганській області. У серпні 2014 року він там зазнав важкого поранення. Йому ампутували ногу. Та він не здався та знайшов сили повернутися до активного життя. Допомогли йому в цьому другі та багато наших громадян. Тепер він продовжує службу в Національній Академії Сухопутних військ гетьмана Петра Сагайдачного.

Ярослав взяв участь у дискусійній панелі Військове лідерство у контексті сучасних загроз. Модератором був відставний генерал США Бен Ходжес. Під час дискусії, Ярослав зазначив — військова освіта у нас все більше приділяє уваги лідерству. Він сподівається, що з кожним роком у нас з’являтимуться нові лідери-командири.

Окрім цього, на форму відбулась ще одна дискусія присвячена медіа та інформаційним кампаніям. І тут вже інший спікер Філіпс Сейбс зі Школи комунікації Університету Південної Каліфорнії сфокусувався на проблемі медіаграмотності. Він розповів про спеціальний курс з медіаграмотності для школярів Фінляндії. Фінські експерти називають його першою лінією оборони", — розповів Владислав Назаркевич.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток