У львові розпочались святкові заходи до дня захисника

У львові розпочались святкові заходи до дня захисника

Як привітати військових і де краще провести час у Львові в День Захисника України розповів наш кореспондент Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

 

 

«Найцікавіший напевне та наймасштабніший захід сьогодні організував Львівський центр надання допомоги учасникам бойових дій, куди практично з самого ранку приходять військові, добровольці, волонтери.

Зустріч організовану представниками центру напередодні Дня захисника України назвали “Під твоїм покровом”. Усіх відвідувачів тут частують чаєм та кавою. Воїни мають можливість поспілкуватись один з одним, отримати від працівників центру юридичну чи іншу консультацію з особистих питань.

Також до центру приходять школярі місцевих навчальних закладів, тут вони створюють різноманітні привітальні листівки і такі собі ангели - обереги для учасників бойових дій, які зараз обороняють країну на Донбасі. Найближчим часом через волонтерів ці листівки та обереги будуть відправлені на фронт. Всі присутні також можуть переглянути світлини військових кореспондентів про життя і побут наших військових на передовій з 2014 року і по сьогоднішній день.

Також до центру сьогодні завітав військовий моряк з львівщини Андрій Оприско, який нещодавно повернувся з російського полону. Зараз він спілкується та фотографується з львівськими школярами, бойовими побратимами та всіма бажаючими.

Решта заходів пройдуть у Львові вже 14 жовтня. У гарнізонному храмі відбудеться молебень за Україну, далі на центральній площі міста військові ліцеїсти складуть присягу, а також відчинить свої двері Будинок воїна, де зберуться учасники ООС (АТО), волонтери та добровольці», - розповів Ануфрієв.