У ЛЬВОВІ ВІДБУЛАСЬ ПЕРША ВІДПРАВКА ЮНАКІВ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ

08.10.2019
У ЛЬВОВІ ВІДБУЛАСЬ ПЕРША ВІДПРАВКА ЮНАКІВ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ

З 1 жовтня почалася осіння призивна кампанія 2019. Як вона проходить на заході України повідомив військовий журналіст Віктор Ануфрієв.

 

За його словами перші сто юнаків з Львівщини, які сьогодні пішли до війська, служитимуть у підрозділах військово-морських сил та десантно-штурмових військах. Загалом із Львівщини піде до армії близько семисот юнаків.

На Прикарпатті перша відправка відбудеться вже за три дні. Тут планується призвати 460 хлопців.

З Волинської, Тернопільської та Рівненської області до армії на строкову службу цієї осені піде приблизно по 500 чоловік відповідно. На Закарпатті –трохи більше 350 юнаків повинні відправити на службу до війська.

У збірних пунктах обласних військкоматів зараз лікарі обстежують призовників, проводяться психологічні бесіди і активно формуються команди для відправки в військові частини.

"Хочу наголосити на тому, що не зважаючи на обмеження в призовній кампанії у віці – а це повинна бути молодь віком від 20 до 27 років, до призовних дільниць приходять добровільно 19-річні та 18-річні юнаки. Хлопці мотивують це власним бажанням навчитися дисципліни і порядку, а також ситуацією на Сході України і кажуть, що в армії потрібно служити, аби в майбутньому кожен зміг захистити свою сім’ю та державу", - розповів Ануфрієв.

Нагадаємо: відправки майбутніх захисників України на строкову службу триватимуть в Україні до кінця листопада, сама ж осіння призовна кампанія триватиме до 31 грудня.

 

 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток