У Німеччині розпочинаються змагання "Strong Europe Tank Challenge 2018"

У Німеччині розпочинаються змагання "Strong Europe Tank Challenge 2018"

У навчальному центрі 7-ї армії ЗС США в Європі, що біля німецького міста Графенвер, розпочинається третій міжнародний конкурс на кращий танковий взвод Європи – Strong Europe Tank Challenge 2018.

Протягом тижня учасники змагатимуться у 13 дисциплінах:  танковий взвод у наступі; танковий взвод у обороні; розпізнавання та ідентифікація цілей; розвідка; корегування вогню артилерії та інші. Команда, яка за підсумками всіх етапів змагань набере найбільшу кількість балів, отримає кубок кращого танкового взводу Європи.

Начальник штабу навчального центру 7-ї армії ЗС США в Європі полковник Вільям Лінднер розповів, що при створенні конкурсу вони надихалися прикладом Кубка Канади на кращий танковий екіпаж. Та засновники кубку пішли далі й створили конкурс саме для танкового взводу. За три роки від започаткування конкурс став найбільшим у світі танковим змаганням. Він об'єднав цього року вже 8 країн НАТО та партнерів.

Українці стартуватимуть із дисципліни "Танковий взвод у наступі". Це один із найбільш важливих етапів. Оцінюється він у 500 балів – 380 за влучність та 120 за тактичні дії. Відтак, вправи із практичною стрільбою є найбільш цінними, оскільки в інших номінаціях є шанс здобути лише 100 балів. Значні зміни в підсумковій таблиці можуть відбутися й в останній день змагань – на завершення організатори запланували "Снайперську стрільбу". Оцінюється вона у максимальних 400 балів.

Інформацію надав військовий журналіст Павло Ковальчук.